قیمت بروز فرش ها در این فروشگاه : دوشنبه ۹۸/۱۱/۲۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» تفاوت فرش ماشینی 8 رنگ واقعی با دیگر فرش ها

فرش ماشینی 8 رنگ واقعی

فرش ماشینی 8 رنگ واقعی
یکی از مواردی که نقش مهمی در کیفیت و وضوح نگاره های فرش ماشینی درجه یک دارد ، تعداد رنگ کاربردی در آن می باشد منظور از تعداد رنگ فرش ، سبز و قرمز و سرمه ای و... نیست . تعداد رنگ های به کار رفته در زمینه فرش را تعداد رنگ فرش ماشینی در کارخانه فرش معرفی می کنند . فرش ماشینی هرچه شانه و تراکم پایین تری داشته باشد قادر است تعداد رنگ بیشتری را در خود جای دهد چرا که زمینه ای خلوت تر نسبت به فرش های با تراکم بالا دارد .
به طور کلی تعیین کننده اصلی قیمت فرش ماشینی ، شانه و تراکم فرش است چرا که هرچه گره و ریشه بیشتر باشد فرش مرغوب تر می شود . هرچه تعداد رنگ در فرش ماشینی کاشان افزایش پیدا کند به همان منوال فرش گران قیمت تر می شود و هرچه تعداد رنگ فرش کمتر باشد از قیمت آن کاسته می شود . در کنار رنگ زمینه ، تعداد رنگ به کار رفته در فرش باعث زیبایی دکوراسیون خانه می شود . ترکیب ظرافت بافت فرش با تنوع رنگی 8 رنگ اصلی زمینه می تواند دکور را متحول ساخته و نیاز فضا به انواع وسایل لوکس و نمایشی را برطرف نماید .
دستگاه های بافندگی با استفاده از رنگ ها به طراحی فرش می پردازند . هر دستگاه بر اساس تکنولوژی ساخت می تواند تعداد رنگ خاصی را در قالی به کار ببرد .
8 رنگ 10 رنگ و 12 رنگ که توسط این دستگاه ها به فرش تبدیل می شود هر کدام از این تعداد رنگ ها نقشه ی خاص خود را برای بافت فرش ماشینی می خواهد . دستگاه های که فرش هشت رنگ را می بافند نمی توانند فرش 10 رنگ را تولید کنند . خصوصیت هایی مانند ساده پسندی مشتریان سبب شده که فرش 8 رنگ بیشتر به فروش برسد . تمامی انواع فرش ماشینی کاشان با کیفیت بالا و با بهترین نخ خاب و دستگاه بافت تولید می شوند و تعداد رنگ تنها در قیمت آن ها تاثیر دارد و بر کیفیت فرش بی تاثیر است . فرش های با تراکم بالا با تعداد رنگی کمتری بافته می شوند .

فرش ماشینی 700 شانه هشت رنگ
فرش های 700 شانه هشت رنگ از اولین فرش های ماشینی است که مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده اند . این محصولات در دسته 700 شانه تراکم 2550 بافته شده و با الیاف 100 % آکریلیک  هیت ست (بدون پرز و حساسیت ) تولید و عرضه می شوند . این دسته از فرش ماشینی در دسته 8 رنگ و 10 رنگ و  12 رنگ به صورت واقعی بافته می شود . تفاوت در میان این سه دسته تنها در بالا بودن رنگ است .
به خاطر تعداد رنگ های بالایی که فرش 700 شانه کاشان دارد ، تنوع رنگ ها در آن ها زیاد است . فرش ماشینی 700 شانه به دلیل تنوع رنگ و نقش بسیار زیاد و از همه مهم تر پایین تر بودن قیمت نسبت به فرش 1200 شانه مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است .

فرش ماشینی 1000 شانه هشت رنگ
فرش های 1000 شانه با تراکم ماکسیمم 3000 و در دسته 8 رنگ و 10 رنگ بافته می شوند . قیمت قالی های 1000 شانه هشت رنگ از 1200 و 1500 شانه بسیار کمتر می باشد .

فرش ماشینی 1200 شانه هشت رنگ
قالی هزار و دویست شانه از زیباترین و پرفروش ترین فرش های ماشینی محسوب می شود . فرش های 1200 شانه کلا در دسته 8 رنگ بافته می شوند و فرش 1200 شانه ای که 10 رنگ باشد در حال حاضر وجود ندارد . فرش 1200 شانه از جدیدترین فرش های هشت رنگ بازار می باشد که بسیار زیبا و با کیفیت است . این فرش های هشت رنگ با پیشرفته ترین ماشین های بافت و طرح های بسیار زیبا تولید و عرضه می شوند .
قالی ماشینی هشت رنگ 1200 شانه بر خلاف فرش های هفتصد شانه از ضخامت کمتری برخوردار می باشد و برای استراحت مناسب نیست و به جهت مکان های لوکس و کم تردد بافته می شود . نخ تولیدی این محصول نخ آکریلیک هیت ست شده است و مانند طراحی 1000 شانه دارای نرمی و درخشندگی بالایی می باشد .

فرش ماشینی 1500 شانه هشت رنگ
قالی ماشینی هزار و پانصد شانه ، زیباترین و گرانترین قالی کاشان محسوب می شود که در تعداد 8 رنگ زیبا طراحی و تولید شده است . فرش های ماشینی 1500 شانه به دلیل شانه و تراکم بالایی که دارند ، از نخ های نازکی برای آن استفاده می شود و نمی توان در تعداد رنگ های بیشتری آن ها را طراحی و تولید کرد .

خرید اینترنتی فرش ماشینی هشت رنگ کاشان
فرش های هشت رنگ کاشان به صورت فرش 700 شانه هشت رنگ ، فرش 1000 شانه هشت رنگ ، فرش 1200 شانه هشت رنگ و فرش 1500 شانه هشت رنگ تولید و عرضه می شوند که این محصولات از زیباترین فرش های بازار هستند .
شرکت فرش و رنگ از تولید کنندگان این فرش های زیبا می باشد که برای سهولت خرید و کاهش هزینه های اضافی و خرید بدون واسطه فرش هشت رنگ با قیمت درب کارخانه فروشگاه آنلاین را قرار داده است . تمامی محصولات ارائه شده توسط شرکت با کیفیت درجه یک و حمل و نقل و ارسال رایگان فرش به سراسر کشور عرضه می شوند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  راهنمای شستن فرش در منزل
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه