برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۱/۴/۷

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.
فرش خام یا فرش سفید چاپی

فرش خام یا فرش سفید چاپی

تولید و عرضه عمده انواع فرش ماشینی خام کاشان یا فرش سفید چاپی یا فرش سابلیمیشن چاپی و فرش کلاریس چاپی در سایزهای مختلف

فرش خام سفید چاپی یا فرش مخصوص چاپ فرش هایی هستند که هیچ رنگ زمینه ای ندارند و به عنوان فرش سفید در ابعاد مختلف تولید می شوند.

این فرش خام مخصوص چاپ و تابلو فرش می باشد و با استفاده از آن می توان بدون داشتن محدودیت در طرح و رنگ، تصاویر زیبای طبیعت یا تصاویر شخصی را بر روی آن چاپ کرد.

با توجه به کاربرد بالای فرش خام چاپی، شرکت فرش کاشان جهت رفع نیاز مشتریان خود اقدام به تولید و فروش عمده فرش خام ماشینی در تراکم های فرش خام 500 شانه ، فرش خام 700 شانه ، فرش خام 1000 شانه ، فرش خام 1200 شانه و فرش خام 1500 شانه نموده است.

از معروف ترین و پرکاربرد ترین این فرش ها، تولید فرش خام سابلیمیشن یا فرش خام کلاریس می باشد که شرکت فرش کاشان درسایز های A4 الی عرض 4 متر آن را تولید و به قیمت عمده به فروش می رساند که مناسب برای چاپ انواع فرش و تابلو فرش با طرح و عکس دلخواه مشتری می باشد.

فرش خام ماشینی سفید در شرکت فرش کاشان با بهترین کیفیت و مواد و متریال، توسط پیشرفته ترین دستگاه های تولید فرش ماشینی سفید، تولید شده و یک فرش خام درجه یک به دست مشتری عزیز می رسد که به دلیل این کیفیت بالای فرش خام چاپی، مشتریان عزیز می توانند بهترین فرش و تابلو فرش های چاپی را داشته باشند و از آن بهره ببرند.

مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه