برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش ماشینی تقلبی نخرید

خرید فرش اصل بجای فرش تقلبی

خرید فرش یکی از وسایل ضروری هر خانه ای می باشد . با توجه به نوسانات بازار فرش ، قیمت فرش ماشینی نیز دستخوش این تغییرات قرار گرفته و قیمت بالایی پیدا کرده است به همین دلیل فرش ماشینی در میان انواع فرش ، بیشتر از هر زمان دیگری خودنمایی می کند .

فرش های ماشینی کاشان در طرح و رنگ های متفاوتی بافته و تولید می شوند و روز به روز به انواع آن افزوده می شود .
تنوع بازار فرش کاشان بقدری زیاد می باشد که تمام نیازهای افراد برای چیدمان یک منزل ایده آل را برطرف می نماید .

روشهای تشخیص فرش ماشینی اصل


1- شناسنامه فرش
در پشت فرش اتیکتی که تمامی اطلاعات فرش اعم از : شانه و تراکم فرش ، جنس نخ ، نام برند و کارخانه ، تعداد رنگ فرش و ... نصب شده است که در صورت ناقص بودن این اطلاعات به اصل بودن فرش شک کنید .

2- شانه و تراکم فرش
شانه و تراکم فرش را با گفته های فروشنده باید مورد بررسی قرار دهید تا از صحت اصل بودن فرش مطمئن شوید .
شانه فرش به تعداد گره های نخ در یک متر عرض فرش و تراکم فرش به تعداد گره های نخ در یک متر طول فرش مرتبط می شود . هر چه شانه و تراکم فرش بالاتر باشد فرش از لطافت و ظرافت بیشتری برخوردار است و همچنین فرش سفت و محکمتر می باشد و زمانی که فرش را تا می کنید این را متوجه می شوید .

3- فرش با نخ آکریلیک
گاهی فروشندگان ، فرش با نخ پلاستیک را به عنوان نخ آکریلیک و دیگر نخ ها به شما می فروشند که در این حالت فرش بوی نفت و پلاستیک می دهد و باعث بروز حساسیت و آلرژی می شود .

4- پرزدهی فرش
فرش اصل فقط در چند روز اول خرید ، کمی پرزدهی داشته و این پرزدهی هم به خاطر نو بودن فرش است ولی فرش تقلبی پرزدهی بالایی دارد .

5- برند فرش ماشینی
برخی از فرصت طلبان با استفاده چسباندن برچسب برند شرکت های معتبر فرش کاشان اقدام به فروش فرش می کنند پس فریب برچسب های فرش را نخورید .

6- فرش ماشینی اصل
پشت فرش ماشینی اصل به فرش دستباف بسیار شبیه است به این صورت که گره های فرش به صورت واضح و مشخص قابل لمس می باشد .

 

مزیت خرید فرش ماشینی

فرش ماشینی به دلیل قیمت ارزان و کیفیت بالا نسبت به فرش دستباف خریداران بیشتری دارد و خریدار لزومی ندارد که مدت زیادی فرش را داشته باشد و در هر زمان که از آن خسته شد می تواند فرش دیگر جایگزین فرش قبلی کند .
فرش های ماشینی دارای تنوع بافت زیادی بوده و در انواع فرش سنتی ، فرش کودک ، فرش فانتزی و فرش کلاسیک قابل خریداری می باشد .

خرید فرش ماشینی
قبل از خرید فرش ماشینی باید در مورد اطلاعات اولیه فرش تحقیق کرده و انواع فرش را با یکدیگر مقایسه و بعد اقدام به خرید فرش کرد تا اگر فرش تقلبی به شما معرفی کردند بتوان آن را از فرش اصل تشخیص داد .
فرش و رنگ تضمین خرید فرش اصل و مطمئن را به شما می دهد ، علاوه بر این فروشگاه اینترنتی فرش و رنگ عرضه کننده انواع فرش با قیمت کارخانه می باشد که امکان خرید فرش با ضمانت نامه فرش همراه با ارسال رایگان فرش به سراسر کشور را نیز برای شما فراهم می کند .

برچسب
تشخیص فرش ماشینی اصل, نوسانات بازار فرش, قیمت فرش ماشینی, شناسنامه فرش, برند فرش ماشینی, فرش ماشینی اصل, مزیت خرید فرش ماشینی, خرید فرش کاشان, خرید فرش با ضمانت نامه, ارسال رایگان فرش, شرکت معتبر فرش کاشان
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  پاک کردن لکه قهوه از روی فرش ماشینی
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه