برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش ماشینی سایز بزرگ یا فرش بزرگ یکپارچه

خرید فرش سایز بزرگ یا فرش بزرگ پارچه

بسیاری از محیط ها مانند مکان های مجلل ، کاخ ها ، مساجد ، موزه ها و ... برای فرش کردن محیط نیاز به فرش با ابعاد غیر استاندارد و سایز بزرگ دارند . در این محیط ها می توان از فرش یکپارچه با سایز بزرگ استفاده کرد که علاوه بر زیبایی ، مطابق با نوع دکوراسیون و چیدمان محیط نیز اندازه گیری شده است .
فرش های بزرگ پارچه به غیر از قیمت بالاتر و ارزش هنری ، شکوه و عظمت بسیاری به محل می بخشد .

فرش قواره بزرگ برای مکان هایی با معماری خاص مانند مذهبی ، تفریحی ، هتل ها و سالن ها طراحی می شود و در تولید آن از طراحی و رنگ بندی خاصی استفاده میشود .
فرش های ماشینی که دارای سایز غیر استاندارد و معمول باشند ، و خریدار نیازمند فرش قواره بزرگ باشد می بایست به شکل سفارشی و با طراحی جدید متناسب با فضای مورد نظر بافته شود .
در طراحی فرش سایز بزرگ برای مکان های خاص ، فرش به گونه ای بافته و برش داده می شود که هیچ اثری از اتصالات در فرش باقی نماند و فرش به صورت یکپارچه باشد .

تولید و صادرات فرش بزرگ پارچه

کشور ایران با داشتن بهترین متخصصان و هنرمندان در صنعت تولید فرش سایز بزرگ بیشترین پیشرفت را داشته است و توانسته در صادرات فرش ماشینی ، بیشترین صادرات را در فرش های سایز بزرگ داشته باشد .
به دلیل وجود تعداد زیادی از کارخانه های تولیدی فرش در کاشان ، کارشناسان ماهر و مواد اولیه درجه یک ، شهر فرش کاشان به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فرش بزرگ پارچه محسوب می شود .

سفارش فرش ماشینی سایز بزرگ

فرش ماشینی قواره بزرگ براساس نیاز و سلیقه خاص مشتری و با توجه به طراحی و معماری مکان مورد نظر طراحی و بافته می شود .
فرش بزرگ یکپارچه یکی از انواع فرش های سفارشی است در اندازه و ابعاد مورد نظر به صورت سفارشی و با کیفیت بالایی بافت می شود .

برچسب
فرش سایز بزرگ, فرش یکپارچه با سایز بزرگ, فرش بزرگ پارچه, فرش قواره بزرگ, طراحی فرش سایز بزرگ , صادرات فرش بزرگ پارچه, تولید فرش سایز بزرگ, سفارش فرش ماشینی سایز بزرگ, فرش سفارشی
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شستشوی لکه چای از روی فرش ماشینی
•  از بین بردن جای اجسام سنگین از فرش
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  از بین بردن لکه لاک از روی فرش ماشینی
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه