برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش کاشان به چه معناست

شهر فرش ماشینی کاشان و تابلو فرش ماشینی

از دیر باز تاکنون ایران یکی از قطب های اصلی تولید فرش در جهان می باشد . شهر کاشان در استان اصفهان یکی از اصلی ترین و مهم ترین مراکز تولید فرش ماشینی و فرش دستباف در جهان می باشد .
فرش های تولید شده در شهر کاشان به دلیل تنوع و کیفیت بالا ، به نام فرش کاشان نامگذاری شده اند .
فرش کاشان یکی از بهترین انواع فرش ماشینی در کارخانجات فرش در جهان محسوب می شود که در راه معرفی ایران به جهانیان بیشترین نقش را داشته است .
فرش های تولیدی کاشان به دلیل زیبایی خاص و منحصربفرد خود مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و خریداران زیادی را به سمت خود روانه کرده است .

فرش دستباف کاشان از گذشته تا به امروز یکی از زیباترین و با کیفیت ترین انواع فرش به شمار می رود اما به دلیل هنر دست آن و تلاش زیاد و عالی در بافت فرش دستباف ، متقابلا دارای قیمت بالایی می باشد .
با گسترش تکنولوژی و ساخت دستگاه های بافندگی جدید و خواستار بودن افراد نسبت به انواع مختلفی از طرح و نقشه فرش ، فرش ماشینی کاشان در کارخانجات فرش ماشینی شروع به بافت شد و یکی از بهترین فرش ها به شمار می روند .

فرش کاشان به منظور برند خاصی برای یک شرکت یا کارخانه فرش نمی باشد به این دلیل که در کاشان بیش از 700 کارخانه فرش موجود می باشد که فرش تولید می کنند و به هر کدام از این فرش ها ، فرش کاشان گفته می شود .
کارخانه های فرش کاشان که دارای نام و برندی از فرش های باکیفیت هستند در شهر کاشان به تعداد زیادی موجود می باشد که فرش با کیفیت و نقشه های متفاوتی بافت و تولید می کنند .

انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی در ابعاد ، تراکم و قیمت های متنوع در بازار فرش ماشینی عرضه میگردد .
انواع فرش ماشینی که در شهر فرش کاشان تولید می شود ، شامل فرش ماشینی 500 شانه ، فرش ماشینی 700 شانه ، فرش ماشینی 1000 شانه ، فرش ماشینی 1200 شانه ، فرش ماشینی 1500 شانه می باشد . پیشرفت تکنولوژی در کارخانجات فرش کاشان به گونه ای است که باعث شده انواع فرش ماشینی ظریف و زیبا در طرح ها و رنگ های متنوع وارد بازار فرش ماشینی شود .
فرش ماشینی کاشان با استفاده از مواد مرغوب و درجه یک بافت می شود و به همین علت عدم پرزدهی و ضد حساسیت بودن از عوامل بالا بودن کیفیت فرش کاشان می باشد .
علاوه بر فرش های کلاسیک و سنتی انواع فرش ماشینی فانتزی ، فرش شنل ، فرش شگی ، گلیم فرش و گبه نیز از تولیدات کارخانه های فرش کاشان می باشد .

تابلو فرش کاشان

علاوه بر فرش ماشینی در ابعاد متنوع ، فرش ها در سایزهای کوچکتر به صورت تابلو فرش تولید می شوند که بیشتر جنبه تزئینی داشته و در جهت زیباتر کردن دکوراسیون منزل شما به کار می رود .
تابلو فرش ماشینی کاشان با زیباترین بافت و کیفیت عالی و درجه یک بافته و به بازار فرش عرضه میگردد .
در فروشگاه اینترنتی فرش ، امکان خرید انواع تابلو فرش ماشینی کاشان همراه با قاب و ارسال رایگان برای دوچندان کردن زیبایی محیط شما فراهم گردیده است .

اگر قصد خرید فرش کاشان را دارید ، نیازی به صرف زمان و طی مسافت طولانی برای رسیدن به بازار فرش و فروشگاه های فرش نیست . شما با خرید اینترنتی فرش ماشینی از فروشگاه های آنلاین فرش می توانید در هر زمان و مکان طرح های مختلف فرش را مشاهده ، مقایسه و خریداری نمایید .

برچسب
خرید فرش کاشان, خرید اینترنتی فرش ماشینی, فروشگاه اینترنتی فرش, تابلو فرش کاشان, خرید تابلو فرش همراه با قاب, فرش ماشینی کاشان, فرش ماشینی 700 شانه, فرش ماشینی 1000 شانه, فرش ماشینی 1200 شانه, کارخانه های فرش کاشان
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  رفع سوختگی بر روی فرش ماشینی
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  پاک کردن لکه قهوه از روی فرش ماشینی
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه