برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۱/۴/۷

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» مدل پرفروش فرش ماشینی

پرفروشترین طرح فرش ماشینی

در صنعت فرش کاشان ، فرش ماشینی همیشه تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ دارد و به همین دلیل انتخاب فرش مناسب در بین طیف گسترده ای از طرح ها کار دشواری است . انتخاب طرح فرش ماشینی سلیقه ای است و هر کس با توجه به سلیقه خود انتخاب های متفاوتی دارد . برخی افراد به دنبال فرش فانتزی هستند ، برخی  نیز فرش طرح ترک را برای دکوراسیون خود انتخاب می کنند .

افرادی هستند که فرش دستباف گونه و فرش سنتی را به دلیل اصالت آن انتخاب می کنند .
پرفروشترین رنگ فرش ماشینی در بین خریداران فرش ماشینی کاشان ، فرش کرم ، فرش سرمه ای و فرش آبی کاربنی می باشد که بیشترین طرفدار را دارد .
با توجه به فروش فرش کاشان در سال های اخیر تمایل زوج های جوان برای خرید فرش جهیزیه ، بیشتر سمت فرش های با رنگ روشن و طرح های مدرن و شلوغ است .

طبق آمار سال های گذشته ، خرید فرش کاشان بیشتر در دسته های فرش 700 شانه با تراکم 2550 ، فرش 1000 شانه با تراکم 3000 ، فرش 1200 شانه با تراکم 3600 و فرش 500 شانه با تراکم 1000 انجام گرفته است .

فروشگاه اینترنتی فرش و رنگ عرضه کننده انواع فرش ماشینی کاشان به قیمت درب کارخانه فرش کاشان برخی از طرح های پرفروش فرش ماشینی کاشان را در اینجا به شما معرفی میکند :

پرفروش ترین فرش ماشینی سال


فرش ماشینی طرح باغ ارم :

فرش طرح باغ ارم در دسته فرش 700 شانه با تراکم 2550 بافته میشود و به عنوان پرفروش ترین فرش سال 97 محسوب میشود . این فرش 700 شانه در اندازه های 6 متری ، 9 متری ، 12 متری با کیفیت بافت درجه یک تولید میشود . فرش طرح باغ ارم با طرح شلوغ و زیبای خود برای منازل و مکانهایی که بیشترین رفت و آمد را دارند انتخابی مناسب می باشد .

پرفروشترین فرش 1200 شانه کاشان


فرش ماشینی طرح حوض نقره :

این طرح فرش ماشینی در دسته فرش 1200 شانه با تراکم 3600 می باشد که به دلیل ریز بافت بودن زیبایی خاصی را به دکوراسیون شما میبخشد .
این طرح فرش کاشان علاوه بر زیبایی و ظرافتی که دارد از بالاترین کیفیت مواد اولیه نیز برخوردار است که در متراژهای 6 متری ، 9 متری و 12 متری تولید می شود .

فرش ماشینی طرح افشان :
فرش طرح افشان از جمله طرح هایی است که به دلیل نوع طراحی برای دکوراسیون های مدرن و سنتی مناسب است و به فرش دستباف بسیار شباهت دارد . این طرح پرفروش فرش ماشینی ، در انواع فرش 1200 شانه طرح افشان ، فرش 1000 شانه طرح افشان و فرش 700 شانه طرح افشان تولید می شود .

فرش ماشینی طرح ریز ماهی :
فرش ماشینی کاشان طرح ریز ماهی بخاطر نقوش سنتی و طراحی زیبا خریداران زیادی دارد . فرش طرح ریز ماهی با رنگهای متنوع طراحی و بافته می شود و یک فرش زیبا و ساده برای هر نوع دکوراسیون داخلی می باشد .

برچسب
طرح پرفروش فرش ماشینی کاشان, پرفروشترین رنگ فرش ماشینی, طرح فرش ماشینی, انتخاب فرش مناسب, پرفروشترین رنگ فرش, خرید فرش ماشینی کاشان, پرفروش ترین فرش سال, خرید فرش جهیزیه, پرفروشترین فرش 1200 شانه کاشان
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  رفع سوختگی فرش با سیگار
•  رفع سوختگی بر روی فرش ماشینی
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  شستشوی لکه چای از روی فرش ماشینی
•  خیس شدن و آبدیدگی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه