برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» جنس نخ خاب فرش

نخ خاب مهم ترین عامل کیفیت فرش

نخ خاب نخی است که تمام سطح روی فرش را پوشانده است و گاهی به آن پرز فرش نیز میگویند در واقع نخی که در ظاهر فرش قابل مشاهده است .
از نخ خاب برای بافت گره‌ هاي رنگ در سطح فرش استفاده مي‌ شود به این حالت كه به دور نخ پود به صورت گره و يا به شكل U قرار مي ‌گيرد .
نخ خاب فرش در واقع همان نخ های رنگارنگی است که با کنار هم قرار گرفتن آنها ، نقش و نگار و گل های زیبای فرش با آن بافته میشود .
مهم ترین بخش فرش نخ خاب آن است . الیافی که در خاب فرش استفاده میشوند باید ویژگی هایی مثل مقاومت بالا در برابر پاخوردن و برگشت پذیری بالا داشته باشد . از کرک ، ابریشم و پشم برای نخ خاب فرش های دستباف استفاده می شود و از اکریلیک ، پلی استر و پلی پروپلین در نخ خاب فرش های ماشینی استفاده می شود .

برچسب
نخ خاب فرش, پرز فرش, نخ فرش, گل فرش, نقش فرش کاشان, فرش آکریلیک, فرش پلی استر, فرش های ماشینی, ویژگی الیاف مصرفی در نخ خاب, ارتفاع خاب فرش ماشینی, بافت فرش ماشینی, ظاهر فرش, نخ خواب فرش
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  از بین بردن لکه لاک از روی فرش ماشینی
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  پاک کردن لکه قهوه از روی فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه