برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» چه رنگ فرشی به منزل شما می آید ؟

انتخاب بهترین رنگ فرش ماشینی برای دکوراسیون

یکی از مهمترین اصول زیبا تر شدن محیط پیرامون و هماهنگ با دکوراسیون داخلی ، استفاده مناسب از رنگ برای مبلمان ، پرده ، کفپوش و فرش ماشینی میباشد .
در ابتدا ابعاد فرش ماشینی باید به گونه ای باشد که بین 40 تا 50 سانتی متر از دیوارها فاصله داشته باشد . ابعاد فرش در اتاق خواب را به گونه ای باید انتخاب کنید که فرش حداقل 50 تا 60 سانتی متر از اطراف تختخواب دیده شود ، اگر فاصله کمتر از این باشد زیبایی فرش شما به چشم نخواهد آمد .
برای انتخاب رنگ فرش می توانید از رنگ های پارچه و کوسن های مبلمانتان الهام بگیرید .
فرش های ماشینی روشن جلوه زیبایی به فضای داخلی و دکوراسیون داخلی منزل میبخشد.
به گفته کارشناسان دکور ، تضاد بین رنگ فرش ها و کفپوش های استفاده شده در طراحی دکوراسیون داخلی خانه ،باعث خودنمایی هرچه بیشتر فرش در دکوراسیون می شود .
این را هم در نظر داشته باشید رنگ کف و دیوارها باید با توجه به هم انتخاب شود برای مثال کف تیره با دیوارهای تیره ، اتاق را دلگیر میکند پس اگر کفپوشتان تیره است از فرش با زمینه ی روشن و کرم استفاده کنید.
رنگ های خنثی مانند کرم در هر محیطی کاربرد دارد چرا که میتوانند به عنوان رنگ تکمیلی در کنار هر رنگی استفاده شوند.
برای فضاهایی با وسعت کم از فرش هایی با ترکیب رنگ روشن استفاده نمایید فرش رنگ گردویی در اکثر اتاق ها کاربرد دارد مثلا در یک اتاق شمالی حضور رنگ ملایم و گرم ، احساس آرامش و راحتی را به آن اتاق می بخشد و در اتاق جنوبی یا آفتاب گیر به کار بردن یک رنگ گردویی میتواند جلوه بی نظیری داشته باشد .
ترکیب قرمز و سفید و رنگ های روشن در زمینه فرش ماشینی از قبیل نارنجی، صورتی ،سبز ، لیمویی و همچنین ارغوانی و آبی روشن ترکیب رنگی بسیار زیبا و دوست داشتنی را خلق میکند.

برچسب
فرش ماشینی, ابعاد فرش ماشینی, ابعاد فرش در اتاق خواب, بهترین رنگ فرش در دکوراسیون, فرش در دکوراسیون داخلی, فرش با زمینه روشن, بهترین رنگ فرش, بهترین رنگ فرش برای دکوراسیون منزل, راهنمای انتخاب فرش, بهترین رنگ فرش ماشینی
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش پاک کردن لکه آدامس از روی فرش
•  خیس شدن و آبدیدگی فرش
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  پاک کردن لکه چربی و روغن از روی فرش ماشینی
•  بید و بید خوردگی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه