برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» راهنمای خرید فرش ماشینی

راهنمای خرید فرش ماشینی کاشان

یکی از عوامل زیباتر شدن دکوراسیون داخلی استفاده از فرش مناسب می باشد . برای انتخاب فرش نکات زیاد و مهمی وجود دارد که باید به آن توجه کرد زیرا فرش نقش مهمی در زیبایی منزل دارد  .

- انتخاب رنگ فرش مناسب برای محیط
یکی از عوامل موثر در رنگ بخشی و ایجاد حس روح و زندگی به محیط منزل استفاده از یک فرش جذاب می باشد . برای طراحی یک دکوراسیون زیبا می توان از یک عنصر برای شروع کار استفاده کرد و چه بهتر که آن عنصر فرش باشد که متناسب با آن دیگر وسایل منزل را طراحی کنیم .
برای انتخاب مناسب فرش مطابق با محیط می توانید از رنگ فرشی استفاده کنید که تضاد زیادی با بقیه وسایل داشته باشد .
به طور مثال برای دکوراسیون که از رنگ های خنثی مثل سفید استفاده شده است می توان از فرش آبی یا فرش لاکی که رنگ جذابی دارند استفاده کرد که باعث جلب توجه شود .
از فرش سرمه ای و فرش تیره برای مکان هایی که نور زیادی وجود دارد و محیط بزرگ و وسیع می باشد می توان استفاده کرد .

- انتخاب فرش متناسب با سایز منزل
در انتخاب فرش باید به اندازه فرش توجه زیادی شود . به طور مثال برای اتاق که تخت خواب قرار دارد نباید فرش بزرگ انتخاب کرد تا بیش از اندازه از تختخواب بیرون قرار بگیرد چون این کار باعث کوچک نمایش دادن اتاق شده و این تصور را می رساند که تختخواب بیشتر اتاق را پر کرده است .
دومین نکته این است که نباید مساحت فرش متناسب با اندازه اتاق باشد به طور مثال برای اتاق که 12 متر مربع می باشد نباید فرش 12 متری انتخاب کرد که تمام فضا را پر کند . برای این کار می توان از فرش 9 متری یا فرش 6 متری یا قالیچه استفاده نمود .

- انتخاب فرش مناسب هماهنگ با سبک دکوراسیون شما
باید فرش متناسب با دکور منزل شما انتخاب شود به صورتی که در یک محیط مدرن می توان از فرش شگی یا فرش شنل ، گلیم فرش ، فرش هایی با طراحی سه بعدی و فرش های مدرن و فانتزی که جلوه خاصی به دکوراسیون مدرن شما می دهد استفاده کرد.
فرش های شرقی و ایرانی برای محیط های سنتی بسیار زیبا می باشد به صورتی که می توان فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه را هم در محیط سنتی استفاده کرد هم برای محیط های مدرن که رنگی خنثی دارند و حالتی ساده به خود گرفته اند می توان از فرش هایی با زمینه شلوغ و طراحی سنتی استفاده کرد تا زیبایی دکوراسیون داخلی دو چندان شود .

- انتخاب فرش با توجه به سبک معماری

بافت هر فرش احساس متفاوتی را به انسان القا می کند . برای دکوراسیون منزل که به صورت سنتی چیدمان شده است می توان از فرش دستباف با الیاف طبیعی استفاده کنید که این کار زیبایی منزل شما را دو چندان می کند .
برای منازل با دکوراسیون مدرن می توان از فرش مدرن ، فرش فانتزی و حتی فرش ترک که دارای طراحی و زیبایی خاصی که حس طراوات و شیک بودن را القا می کند استفاده نمود .

نکته اینکه اگر از فرش ماشینی استفاده نمی کنید آن را در حالت لوله شده نگهداری کنید و نه حالت پهن شده زیرا باعث می شود فرش نو و دست نخورده برای سالیان دراز باقی بماند .

برچسب
انتخاب مناسب فرش, انتخاب مناسب فرش مطابق با محیط, فرش مناسب برای دکوراسیون منزل, فرش متناسب با اندازه اتاق, فرش مناسب دکوراسیون مدرن, فرش مناسب دکوراسیون سنتی, فرش مناسب دکوراسون داخلی, انتخاب فرش برای منزل
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  پاک کردن لکه چربی و روغن از روی فرش ماشینی
•  روش پاک کردن لکه آدامس از روی فرش
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه