برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۱/۴/۷

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» آشنایی با فرش فانتزی سه بعدی

آشنایی با فرش ماشینی سه بعدی مدرن و فانتزی

فرش های فانتزی و سه بعدی انواعی از فرش ماشینی هستند که به تازگی در منازل ایرانیان جای گرفته اند .
تغییر در طرح و رنگ فرش ماشینی و جنس نخ بافته شده ، فرش را به گروه های مختلفی تقسیم کرده است که یکی از آنها فرش مدرن و فانتزی سه بعدی می باشد .
فرش های 3 بعدی نوعی از فرش های ماشینی هستند که نوع طراحی آنها به گونه ای است که یک رویا را به واقعیت تبدیل می کنند و زمانی که بیننده فرش را می بیند واقعیتی تحقق یافته را مشاهده می کند .
در بافت این گونه فرش ها از طرح های قدیمی ، سنتی و مدرن به گونه ای استفاده شده است که تفاوت بسیاری با فرش ماشینی معمولی دارد .
در طول سال های اخیر به دلیل رقابت و تنوع در بافت فرش ، فرش های سه بعدی وارد بازار رقابت جهانی شدند .
فرش سه بعدی به دو صورت می باشد :
1- نقش فرش سه بعدی
این نوع فرش سه بعدی برای بافت تابلو فرش ها استفاده می شود .
2- چله کشی فرش سه بعدی
این نوع بافت به صورتی است که فضایی دارای سه بُعد را ایجاد کرده به صورتی که در فرش تصور یک واقعیت دیده می شود ، با تغییر در ساختار هندسی چله فرش، فرشی بافته می شود که از لحاظ فضایی داری سه بُعد است .
در این روش چند دار چله کشی شده به طور همزمان با هم ترکیب میشوند و یک کارگاه یکپارچه را ایجاد میکند . برای ایجاد یک الگوی سه بعدی بافنده فضایی از دارهای متفاوت ایجاد میکند و در زاویه های متفاوت گره ها را میزنند . در این روش برای ایجاد سطوح برجسته و بُعد دادن به ابعاد هندسی ساختار مطابق با طراحی فرش از دارهای مختلف که با زوایای هندسی مناسبی نسبت به هم قرار گرفته اند استفاده می شود اما به طور کلی چله کشی برای هر دار با چله کشی سنتی یکسان است. با وجود اینکه از دارهای مختلف برای بافت این نوع فرش استفاده میشود اما فرشی یکپارچه به دست می آید . بر خلاف طرح های دو بعدی فرش های با طرح سه بعدی دارای همتای مشابه نیستند و نمی توان دو نمونه مشابه از این نوع فرش بافت.
امروزه فرش های سه بعدی با طراحی جذاب و تخیلی خود ، طیف وسیعی از جوانان را مجذوب خود کرده است و گزینه ای مناسب برای دکوراسیون های مدرن و همچنین اتاق خواب هستند .
مجموعه فرش و رنگ با دارا بودن کلکسیونی از طرح های متنوع فرش ماشینی سه بعدی فانتزی ، این امکان را به شما میدهد تا بتوانید با خرید اینترنتی فرش سه بعدی بدون حساسیت و ضد آلرژی را برای انواع دکوراسیون تهیه نمایید .

برچسب
فرش 3 بعدی, فرش فانتزی, فرش فانتزی سه بعدی, فرش مدرن فانتزی, فرش با طراحی سه بعدی, فرش فانتزی با طرح سه بعدی, نوع بافت فرش سه بعدی, فرش فانتزی ضد حساسیت, خرید اینترنتی فرش سه بعدی, خرید فرش فانتزی سه بعدی
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  بید و بید خوردگی فرش
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه