برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» خرید فرش مناسب اتاق کودک

قیمت و راهنمای خرید فرش ماشینی کودکانه

کودکان نوپایی که تجربه جدید راه رفتن را دارند در طول روز بیشترین انرژی خود را صرف چهار دست و پا رفتن روی کف اتاق میکنند بنابراین کف اتاق کودک یکی از مهمترین گزینه ها برای حفظ سلامت کودک محسوب میشود .
از جمله مهمترین آیتم ها در اتاق کودک ، خرید فرش فانتزی اتاق کودک است که لازم است قبل از خرید به نکاتی توجه نمایید .

جنس فرش اتاق کودک :
جنس نخ به کار رفته در بافت فرش اتاق کودک باید از نوع با کیفیت و مرغوب باشد تا برای کودکان دلبند شما ایجاد حساسیت و آلرژی نداشته باشد . فرش کودک با کیفیت به گونه ای است که بعد از شستشو ، طراوت و شادابی رنگ ها حفظ شود و نخ های خاب فرش نرمی و لطافت اولیه را داشته باشد .
استفاده از فرش های پرزبلند در اتاق کودک گزینه مناسبی نیست . زیرا لا به لای نخ های این نوع فرش ها گرد و غبار بیشتر جمع میشود و باعث ایجاد حساسیت و آلرژی در کودکان میشود . فرش های با بافت فشرده تر برای اتاق کودک مناسبتر هستند .

رنگ مناسب فرش کودک :
در خرید فرش اتاق کودک باید به طرح و رنگ فرش کودک توجه نمایید زیرا که فرش اتاق کودک دخترانه با فرش اتاق کودک پسرانه میتواند کاملا متفاوت باشد . بیشتر فرش های کودک با رنگ زمینه گرم برای دختران و فرش های کودک با زمینه سرد تر برای پسران مناسب تر هستند .

طرح فرش اتاق کودک :

فرش های کودک با طرح های رنگارنگ و شاد و تصاویر شخصیت های کارتونی محبوب کودکان بیشتر در بازار فرش به چشم میخورد . اما فرش کودک با طرح شخصیت های کارتونی تنها جذاب نیست بلکه امروزه مدل های جدید فرش اتاق کودک با طرح های جدید به بازار عرضه گردیده است که در کنار نرمی و لطافت برای کودکان جنبه آموزشی را هم به همراه دارد . این نوع فرش ها زمینه مناسبی هم برای بازی کودکان محسوب میشود و باعث شکوفایی خلاقیت و نوآوری در کودکان میشود .

مجموعه فرش و رنگ با ارائه انواع فرش کودک دخترانه و فرش کودک پسرانه شما را در انتخاب فرشی مناسب برای اتاق کودکان دلبند شما همراهی میکند .

برچسب
خرید فرش فانتزی اتاق کودک, جنس فرش اتاق کودک, فرش اتاق کودک, فرش کودک با کیفیت, رنگ مناسب فرش کودک, فرش اتاق کودک پسرانه, مدل جدید فرش اتاق کودک, خرید فرش اتاق کودک, فرش اتاق کودک دخترانه, انتخاب فرش مناسب اتاق کودک
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  از بین بردن لکه لاک از روی فرش ماشینی
•  پاک کردن لکه تخم مرغ از روی فرش
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه