برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» منظور از فرش ماشینی 1200 شانه کاشان چیست ؟

ویژگی ها و مزایای فرش 1200 شانه کاشان

در صنعت فرش ماشینی انواع مختلفی از فرش با شانه و تراکم های مختلف وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی های مختلفی هستند .
یکی از پرفروشترین فرش ها در بازار فرش ماشینی ، فرش 1200 شانه است که این فرش نسبت به دیگر انواع فرش ماشینی از لحاظ قیمت و کیفیت متفاوت تر است .

فرش 1200 شانه محصولی نسبتا جدید در حوزه صنعت فرش ماشینی محسوب می شود که بعد از ورود به بازار فرش ایران توانسته به سرعت جایگاه مناسبی در بین شهروندان پیدا کند .
فرش های 1200شانه (فرش هزار و دویست شانه) نسبت به دیگر انواع فرش ماشینی ظریف تر و دارای لطافت بیشتری هستند و این امر باعث شده است که این فرش ها بیشتر مورد استقبال مردم قرار گیرد و این خود دلیلی بر پرفروش تر بودن فرش 1200 شانه می باشد  .

در بافت فرش ماشینی هزار و دویست شانه از الیاف نازک و ظریف استفاده میشود و به این دلیل این نوع فرش ماشینی بسیار لطیف و دستباف گونه است .
این گونه از فرش ماشینی به دلیل داشتن تراکم و شانه بالا نیاز است که در بافت آن از الیاف ظریف و نازک استفاده شود که در مقابل لطافت بیشتری نیز به فرش 1200 شانه می بخشد .
به علت فشردگی گره های رنگ در فرش 1200 شانه با تراکم 3600 امکان استفاده از نخ های ضخیم در بافت وجود ندارد .
در کنار تراکم بالای فرش 1200 شانه استفاده از نخ های ظریف و باریک باعث شده است فرش های 1200 شانه از نظر تراکم گره در متر مربع معادل فرشهای ۸۰ رج دستبافت باشند .

طرح ها و نقشه های شلوغ بیشتر در بافت فرش ماشینی 1200 شانه استفاده میشود زیرا بالا بودن میزان تراکم و ظرافت در فرش های 1200 شانه باعث میشود که طرح و رنگ فرش ماشینی با نمای بهتری پیش چشم هر بیننده ای نمایش داده شود .
افرادی که زیبایی فرش برای آنها اهمیت بسیاری دارد بیشتر خرید فرش 1200 شانه را ترجیح میدهند زیرا این فرش ها به دلیل تراکم بالا و الیاف ظریف ریز بافت هستند و زیبایی دو چندانی را به محیط می بخشند .
فرش های 1200 شانه به دلیل تراکم و ظرافت بالا در بافت زیبایی خاصی به دکوراسیون منزل می بخشند و از این روز گزینه مناسب برای انتخاب فرش جهیزیه و منازل نو عروسان می باشد .

برای نمایش تصویر یک منظره و یا چهره بر روی زمینه یک تابلو فرش نیاز به ظرافت و تراکم گره هاست و هرچه میزان شانه و تراکم در بافت تابلو فرش بیشتر باشد ، تصویر بافته شده بر روی زمینه تابلو فرش دارای وضوح و زیبایی بیشتری خواهد بود و طبیعی تر به نظر میرسد . از این رو به دلیل ظرافت و نوع بافت فرش 1200 شانه ، از این نوع بافت در بافت انواع تابلو فرش نیز استفاده میگردد .

قیمت فرش 1200 شانه کاشان نسبت به دیگر انواع فرش ماشینی به دلیل ظرافت و لطافت و همچنین بالا بودن تراکم کمی بیشتر می باشد .

اگر میخواهید با خرید اینترنتی فرش ، فرشی زیبا با قیمت ارزان و مناسب ترین کیفیت تهیه نمایید از کلسیون فرش ماشینی 1200 شانه مجموعه فرش و رنگ بازدید نمایید .

برچسب
بازار فرش ماشینی, فرش 1200 شانه, صنعت فرش ماشینی, فرش هزار و دویست شانه, بازار فرش ایران, خرید فرش 1200 شانه, قیمت فرش 1200 شانه, قیمت فرش 1200 شانه کاشان, فرش جهیزیه, فرش 1200 شانه جهیزیه, انتخاب فرش جهیزیه
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  روش نگهداری و شستشوی فرش
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  استخدام در فرش کاشان
•  پاک کردن لکه تخم مرغ از روی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه