برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فروش اینترنتی طرح های پرفروش فرش ماشینی کاشان

فروش آنلاین طرح های پرفروش فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی کاشان در طرح و رنگ های متفاوت عرضه می شود که با زیبایی خاص خود نگاه هر بیننده ای به خود مجذوب می کند .
برخی از افراد به فرش های فانتزی و انواع گلیم فرش علاقه دارند اما طبق سلیقه مشتریان ایرانی ، بیشترین سفارشات از فرش های ماشینی طرح دستباف می باشد زیرا این گونه فرش ها با طراحی خاص و منحصربفرد خود و به دلیل ریز بافت بودن آنها بسیار ظریف و نرم می باشند و همچنین طول عمر بسیار بالایی داشته و نیاز به تعویض زود به زود فرش نمی باشد .
طبق آمار چند سال اخیر در فروش فرش کاشان در دسته بندی های : فرش 700 شانه با تراکم 2550 ، فرش 1000 شانه با تراکم 3000 ، فرش 1200 شانه با تراکم 3600 و فرش 500 شانه با تراکم 1000 ، فرش هایی با رنگ بندی شاد و طرح های شلوغ و کلاسیک برای افراد جذابیت بیشتری داشته و جزء پرفروشترین فرش ماشینی کاشان قرار گرفته است .

ما در مجموعه فرش و رنگ شما را با برخی از طرح های پرفروش فرش کاشان آشنا می کنیم :

پرفروشترین فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

  - فرش کاشان طرح حوض نقره :

این طرح از فرش ماشینی 1200 شانه با تراکم 3600 بافته می شود که بسیار ریز بافت بوده و زیبایی خاصی به دکوراسیون منزل می بخشد .
فرش طرح حوض نقره با تلفیق 8 رنگ متنوع در طراحی و با جنسی از پنبه و نخ ترک در کیفیتی ممتاز تولید شده که این خود دلیلی بر نرمی و لطافت این فرش زیبا می باشد .
فرش 1200 شانه طرح حوض نقره با رنگ زمینه : آبی فیروزه ای ، کرم ، سرمه ای ، گردویی ، زرد برای هر نوع دکوراسیون و رنگ بندی طراحی شده است .
این طرح از قالی علاوه بر زیبایی از بالاترین کیفیت مواد اولیه نیز برخوردار است که در متراژهای 6 متری ، 9 متری و 12 متری تولید می شود .
برای خرید اینترنتی فرش کلیک نمایید .

  - فرش کاشان طرح افشان :

سبک طراحی فرش ماشینی طرح افشان برگرفته از گل و گیاهان ، شاخ و برگ درختان می باشد . این فرش 1200 شانه به خاطر زیبایی منحصربفرد خود طرفداران زیادی را به سمت خود کشیده است. فرش افشان 1200 شانه با ترکیب 8 رنگ متنوع در طراحی و کیفیت بافت درجه یک تولید می شود . فرش 1200 شانه طرح افشان با رنگ زمینه : گردویی و سرمه ای طراحی شده است.
برای خرید اینترنتی فرش کلیک نمایید .

پرفروشترین فرش ماشینی 1000 شانه کاشان

  - فرش کاشان طرح پرهام :

فرش ماشینی 1000 شانه طرح پرهام برگرفته از طبیعت می باشد . فرش هزار شانه پرهام با تعداد 8 رنگ و 10 رنگ به بازار فرش عرضه می شود .
فرش پرهام یکی از بهترین فرش 1000 شانه کاشان می باشد که در رنگ زمینه : آبی ، کرم ، سرمه ای ، گردویی ، آبی فیروزه ای ، آبی کاربنی ، لاکی و با نخ تار و پود پنبه تولید و عرضه می شود . برای خرید اینترنتی فرش کلیک نمایید .

  - فرش کاشان طرح افشان :

فرش ماشینی کاشان طرح افشان بخاطر نقوش سنتی و طراحی زیبای آن خریداران زیادی دارد . این فرش 1000 شانه هیت ست شده دارای بافت صاف و یک دست و یکی از محبوب ترین فرش های سال می باشد . این فرش کاشان در رنگ های : آبی ، کرم ، سرمه ای و گردویی طراحی و توسط دستگاه بافندگی hcpx2 بافته شده است .
برای خرید اینترنتی فرش کلیک نمایید .

پرفروشترین فرش ماشینی 700 شانه کاشان

  - فرش کاشان طرح باغ ارم :

فرش ماشینی 700 شانه طرح باغ ارم با کیفیت درجه یک و ممتاز بافته شده است . این فرش 700 شانه در اندازه های 6 متری ، 9 متری ، 12 متری و در دو رنگ زمینه آبی و کرم تولید می شوند که با طرح شلوغ و زیبای خود برای منازل و مکانهایی که بیشترین رفت و آمد وجود دارد استفاده می شود . دستگاه بافت فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550 دستگاه hcpx2 است که یکی از بهترین و بروزترین دستگاه های بافندگی فرش می باشد .
برای خرید اینترنتی فرش کلیک نمایید .

  - فرش کاشان طرح پرهام :

فرش پرهام 700 شانه با تراکم بالای 2550 با ضمانت نامه اصل تولید می شود . این فرش 700 شانه در طیف 8 رنگ و 10 رنگ متنوع بافته می شود . فرش هفتصد شانه پرهام هیت ست شده و دارای سطحی نرم است . رنگ زمینه بافته شده فرش 700 شانه طرح پرهام عبارتند از : آبی کاربنی ، کرم ، سرمه ای ، آبی فیروزه ای و گردویی می باشد که برای هر دکوراسیون قابل استفاده است .
برای خرید اینترنتی فرش کلیک نمایید .

  - فرش کاشان طرح خشتی :

فرش ماشینی 700 شانه طرح خشتی که در 8 رنگ و 10 رنگ متنوع طراحی شده است . این فرش با تراکم بالا و کیفیت درجه یک خود یکی از بهترین فرش های گروه هفتصد شانه می باشد . فرش طرح خشتی دارای یک طرح دیگر به نام فرش طرح خشتی شکارگاه هم می باشد که از نقش و نگار فرش دستباف با هنر ایرانی در آن استفاده شده است . فرش سنتی طرح خشتی در ابعاد 12 متری ، 9 متری و 6 متری تولید و عرضه می شود . برای خرید اینترنتی فرش کلیک نمایید .

  - فرش کاشان طرح ریز ماهی :

یکی از بارزترین خصوصیات به کار رفته در فرش 700 شانه طرح ریز ماهی ، جنس نخ تار و پود پنبه می باشد که این فرش بدون پرز و ضد حساسیت و با مقاومتی بالا تولید و عرضه می شود . فرش 700 شانه ریز ماهی از تلفیق 8 رنگ متنوع طراحی شده است و یک فرش ساده برای هر نوع دکوراسیون داخلی می باشد . این فرش با رنگ زمینه : گردویی ، لاکی ، سرمه ای بافته شده است .
برای خرید اینترنتی فرش کلیک نمایید .

  - فرش کاشان طرح افشان :

فرش ماشینی 700 شانه طرح افشان به معنی آشفته و پخش گیسو می باشد و با طراحی فوق العاده خود باعث زیباتر شدن دکوراسیون منزل می شود . در طرح افشان از یک نوع گل و پرنده که به صورتی به یکدیگر متصل هستند استفاده شده است . این فرش در 10 رنگ و 8 رنگ متنوع طراحی شده است و با رنگ زمینه : آبی فیروزه ای ، گردویی ، آبی کاربنی ، کرم ، سرمه ای و غیره تولید می شود .
طرح فرش ماشینی افشان دارای تنوع بسیار زیادی است و در سال متعدد تغییرات زیادی در آن صورت گرفته است و طرحهای فرعی بسیاری از این نوع طرح برگرفته و بافته شده است که از جمله می توان به :
فرش 700 شانه طرح افشان آنا ، فرش 700 شانه طرح افشان دلربا ، فرش 700 شانه طرح افشان گل مرغی ، فرش 700 شانه طرح افشان گل و بوته ، فرش 700 شانه طرح افشان ساغر ، فرش 700 شانه طرح افشان زنبق اشاره کرد . برای خرید اینترنتی فرش کلیک نمایید .

پرفروشترین فرش ماشینی 500 شانه کاشان

  - فرش کاشان طرح حوض نقره :

فرش 500 شانه طرح حوض نقره با تراکم بالای 1000 می باشد و در حالی که تراکم نسبتا پایینی دارد نسبت به بقیه فرش ها مقاومتر ، ارزان تر و لطیف تر می باشد زیرا ارتفاع نخ خاب بلندتر از سایر فرش های ماشینی با شانه بیشتر است .
فرش حوض نقره با 8 رنگ متنوع طراحی شده است که در ابعاد 9 متری ، 6 متری و 12 متری به بازار فرش عرضه می شود . فرش 500 شانه طرح نقره در رنگ بندی سرمه ای تولید می گردد . برای خرید اینترنتی فرش کلیک نمایید .

  - فرش کاشان طرح ناردون :

فرش ماشینی 500 شانه طرح ناردون یکی از زیباترین و جذاب ترین فرش های ارزان قیمت محسوب می شود که علاوه بر قیمت مناسب و ارزان دارای کیفیت بافت درجه یک و مقاوم نیز می باشد . این فرش در رنگ بندی متنوع از جمله سرمه ای تولید و عرضه می شود . برای خرید اینترنتی فرش کلیک نمایید .

 

هر یک از طرح های اعلام شده در بالا را می توانید از مجموعه فرش و رنگ نیز خریداری نمایید .

 

برچسب
پرفروش ترین فرش سال ۹۷, پرفروش فرش ماشینی کاشان, قشنگ ترین فرش ماشینی, جدیدترین فرش ماشینی, پرفروشترین فرش ماشینی, پرفروشترین فرش 700 شانه, پرفروشترین فرش 1000 شانه, پرفروشترین فرش 1200 شانه, پرفروشترین فرش کاشان
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  پاک کردن لکه چربی و روغن از روی فرش ماشینی
•  خیس شدن و آبدیدگی فرش
•  روش نگهداری و شستشوی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه