برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره

قیمت فرش ماشینی طرح حوض نقره کاشان

فرش ماشینی حوض نقره از جمله طرح های معروف و پرفروش فرش ماشینی کاشان محسوب میشود که از محبوبیت بالایی در بین خریدارن فرش ماشینی برخوردار است . این طرح جدید فرش ماشینی در بسیاری از کارخانه های تولید فرش ماشینی در کاشان بافته میشود . فرش ماشینی طرح حوض نقره به دلیل ظرافت بالا در طراحی و استفاده از مواد اولیه درجه یک در بافت ، فضایی دلنشین را برای منزل شما به ارمغان می آورد .

نقشه های اصیل و سنتی به کار رفته در طراحی انواع فرش ماشینی به گونه ای است که همواره مخاطبان خاص خود را دارد به خصوص اگر به گونه ای باشد که یادآور عناصر معماری قدیم باشد .
یکی از عناصر نوستالژیک در معماری سنتی قدیم وجود حوض آب در وسط حیاط خانه های قدیمی است .

در دوران گذشته با توجه به بافت خشک اقلیم ایران ، در منازل مسکونی قدیمی حوض آب در حیاط خانه های قدیمی به غیر از ذخیره سازی آب ، محیطی جذاب و شاداب را نیز در خانه فراهم می آورد .

در گذشته در حوض آب حیاط خانه ها معمولا از ماهی نیز نگهداری میکردند که این خود پیوند دهنده مفهوم حوض آب و ماهی است .
در روزگار امروز با توجه به افزایش آپارتمان نشینی و شرایط زندگی ماشینی و محدود شدن فضای مسکونی منازل از طرفی و از طرف دیگر فرهنگ مصرف صحیح آب حوض آب در معماری جدید جایگاهی ندارد و تنها یک خاطره زیبا در ذهن افراد میباشد .

امروزه با پیشرفت صنعت فرش و روش های نوین برای ایجاد طرح های جدید برای انواع فرش ماشینی ، این امکان به وجود آمده که طراحان فرش ماشینی بتوانند بر تار و پود فرش عناصر اصیل و سنتی را به نمایش بگذارند تا یاد آور خاطرات گذشته باشد .
استفاده از مفهوم حوض آب در طراحی فرش ماشینی به همین دلیل بسیار رایج است و این عنصر به یکی از اصلی ترین عناصر نقشه های اصیل فرش تبدیل شده است تا بتواند یادآور خاطرات گذشته در زنگی امروزی باشد .

تنوع رنگی فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره :

                 


فرش ماشینی حوض نقره
نتیجه یک مفهوم زیبا بوده و شما عزیزان اگر قصد خرید اینترنتی فرش را دارید ، میتوانید فرش طرح حوض نقره را در انواع فرش ماشینی 1200 شانه طرح حوض نقره و فرش ماشینی 500 شانه طرح حوض نقره با قیمت ارزان و مناسب ترین کیفیت از کلکسیون فرش ماشینی فرش و رنگ تهیه نمایید .

برچسب
فرش ماشینی پرفروش کاشان, فرش 1200 شانه ارزان, قیمت فرش ماشینی 1200 شانه, فرش ماشینی 500 شانه, خرید اینترنتی فرش ارزان قیمت, طرح جدید فرش ماشینی, کلکسیون فرش ماشینی, خرید فرش ارزان قیمت, فرش 1200 شانه طرح حوض نقره
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  از بین بردن لکه لاک از روی فرش ماشینی
•  نحوه تمیز کردن فرش از لکه نوشیدنی های شیرین
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه