برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش ماشینی ارزان قیمت مناسب جهیزیه

راهنمای خرید فرش ارزان قیمت برای جهیزیه عروس

یکی از مهمترین نیازهای خانواده ها برای تکمیل جهیزیه ، انتخاب فرش مناسب می باشد . فرش یکی از مهمترین وسایل دکوراسیون منزل هر ایرانی می باشد که علاوه بر گرمایش منزل باعث زیباتر و جذاب شدن منزل نیز می شود . برای خرید فرش مناسب جهیزیه باید بسیار دقت کرد در غیر این صورت فرشی خریداری می شود که فقط برای یک مدت کوتاهی قابل استفاده می باشد و بعد از مدتی زیبایی و کارایی خود را از دست می دهد .

یکی از بیشترین سوالاتی که برای هر خانواده چه عروس چه داماد پیش می آید این است که فرش دستباف برای جهیزیه عروس خریداری نمایند یا فرش ماشینی ؟

اولین نکته ای که باید در خرید فرش منازل نو عروسان به آن توجه کنیم سبک و ظاهر فرش با سبک دکوراسیون منزل می باشد .
به طور مثال فرش دستباف در کنار یک دکوراسیونی که فانتزی و مدرن می باشد ، جلوه زیبایی نداشته و حتی باعث کمتر شدن زیبایی منزل می شود .

در کنار سبک چیدمان منزل باید حتما به رنگ بندی منزل هم توجه کرد به عنوان مثال دکوراسیونی که رنگ آن خنثی می باشد باید از فرشی که رنگ بندی جذابی دارد استفاده شود تا دکوراسیون عروس از حالت بی روح بودن خارج شود .
امروزه تازه عروس ها برای منزل خود از فرش هایی با سبک اروپایی ( مانند فرش ترک ) و تک رنگ بیشتر استفاده می کنند اما این نوع فرش ها علاوه بر زیبایی ، بیشتر از بقیه فرش ها کثیف می شوند و باید در نگهداری از آن ها بیشتر دقت شود پس نوعروسان باید برای جهیزیه از فرشی که دارای رنگ بندی تیره تر مایل به خاکستری و فرش با طرح های شلوغ تر و فانتزی تر استفاده کنند .

بعد از بررسی رنگ بندی و چیدمان باید حتما به سایز منزل خود دقت نمایید که فرشی متناسب با دکوراسیون خریداری کنید که اگر به این مورد توجه نشود به زیبایی منزلتان لطمه وارد می شود به طور مثال در منزلی که اندازه اتاق پذیرایی آن 10 متری می باشد و آن را با فرش 9 متری پر کنید علاوه بر اینکه زیبایی ندارد باعث کوچک تر نمایش دادن منزل نیز می شود .

نوع فرش برای جهیزیه هم بسیار مهم می باشد مثلا فرش های شگی از زیبایی خاصی برخوردار هستند اما به علت پرز بلند بودن آن کمی تمیز کردن آنها سختتر می باشد .

خرید فرش مناسب جهیزیه باید دارای تراکم بیشتری باشد که باعث دوام و ماندگاری بیشتر فرش می شود به صورتی که وقتی دست روی فرش می کشید حجم فرش و لطافت و نرمی فرش را حس کنید به طور مثال از فرش های 700 شانه ، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه و همچنین فرش 500 شانه بهترین گزینه ها برای منزل نوعروسان می باشد .

قالی ماشینی در دو نوع پلی استر و آکرلیک در بازار فرش موجود می باشند .
فرش های پلی استر ظاهر زیباتری نسبت به بقیه فرش های ماشینی دارند اما عمر کمی داشته و کمتر از 5 سال عمر می کنند اما فرش های تمام آکرلیک علاوه بر زیبایی دارای طول عمر بسیار بالا و ضد حساسیت بوده و به علت تغییراتی که در نخ آن ایجاد شده است ( نخ هیت ست ) پرز فرش کاملا از بین رفته است .

فرش ماشینی در مقابل فرش دستباف برای جهیزیه از قیمت ارزان تر و مناسبتری برخوردار است و خیلی از افراد قادر به خرید فرش گران قیمت نمی باشند .
فرش های دستباف ابریشم گونه از زیبایی خاصی برخوردار هستند اما برای مکان هایی که رفت و آمد زیاد می باشد مناسب نیست و باعث خدشه دیدن فرش می شود .
هر چند که نام ماشینی بعد از فرش قرار گرفته است اما این نوع فرش ها دارای عمر بسیار بالا ، کیفیت بافت عالی و همچنین زیبایی خاص و منحصربفرد می باشند .

مجموعه فرش و رنگ دارای انواع مدل فرش جهیزیه با بهترین کیفیت برای نوعروسان با تنوع : فرش 1200 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش 500 شانه و دیگر انواع فرش ماشینی را به شما پیشنهاد می دهد که علاوه بر قیمت مناسب دارای کیفیت بالا و از تخفیف فرش نیز برخوردار می باشد .

برچسب
انتخاب فرش مناسب, خرید فرش مناسب جهیزیه, فرش ماشینی برای جهیزیه, فرش دستباف برای جهیزیه, خرید فرش ماشینی نو عروس, خرید فرش ترک, قالی ماشینی, فرش جهیزیه ارزان قیمت, مدل فرش جهیزیه عروس, قالی برای جهیزیه, قیمت فرش برای جهیزیه
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  از بین بردن لکه لاک از روی فرش ماشینی
•  راهنمای شستن فرش در منزل
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه