برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» دلایل خرید فرش ماشینی

مهم ترین دلایل خرید اینترنتی فرش ماشینی

از دیرباز فرش های دستباف دارای اصالت و زیبایی خاصی بودند اما به دلیل قیمت بالای آنها کمتر کسی این گونه فرش ها را خریداری می نماید .
با گسترش روز افزون صنعت و تکنولوژی ، فرش های ماشینی وارد بازار رقابت فرش ایران شدند . فرش های ماشینی دارای تنوع بالایی می باشند که برای انواع دکوراسیون با هر سبک و سلیقه ای قابل تطبیق می باشد و زیبایی منزل را دو چندان می کنند .

طرح های فرش ماشینی هر روز در حال تغییر می باشند و طراحان فرش هر لحظه در تلاش هستند تا با توجه به سلایق جدید ، نمونه ای زیباتر از فرش ماشینی را طراحی و وارد بازار فرش کنند .
تنوع و زیبایی فرش های ماشینی به اندازه ای زیاد می باشد که برای هر دکوراسیون ، یک نوع فرش با طرح و رنگ خاص طراحی و قابل ست شدن می باشد .

فرش های ماشینی در کنار طرح و رنگ بندی زیبایی که دارند از هزینه کمتری نسبت به فرش دستباف برخوردار هستند به طوری که وقتی فرش دستباف خریداری می نمایید به دلیل هزینه گزافی که در خرید اولیه فرش به علت کار و هنر دست هنرمند ، پرداخت می شود تعویض آن بعد از چند سال کمی برای خانواده ها سخت می باشد اما فرش های ماشینی به دلیل تولید سریعتر آنها و مواد اولیه ارزانتر در آنها قیمت پایین تری داشته و می توان فرش را هر چند سال یکبار با توجه به مد و طرح سال فرش خریداری و تعویض نمود .

از ویژگی های خرید فرش ماشینی به جای فرش دستباف :
1- قیمت پایین فرش ماشینی
2- قابلیت تعویض فرش با توجه به طرح و رنگ سال
3- تنوع بالای طرح و رنگ فرش
4- قابلیت انتخاب فرش طبق دکوراسیون داخلی به دلیل تنوع بالای طرح فرش
5- تولید فرش ماشینی با طرح های جدید در بازه زمانی کوتاه

با توجه به اینکه فرش های ماشینی در ابتدای پیدایش آن زیاد مورد استقبال واقع نشد اما به مرور زمان در میان مردم جایگاه خاصی پیدا کرد . فرش های ماشینی به دلیل تلفیق هنر و تکنولوژی ، یکی از فرش های درجه یک ایرانی محسوب می شوند .

فرش های ماشینی با هر طرح و نقشی از طریق فروشگاه های اینترنتی به راحتی قابل خریداری می باشند .

برچسب
دلایل خرید فرش ماشینی, خرید فرش ماشینی, قیمت فرش ماشینی, هزینه کم فرش ماشینی, تعویض فرش, ویژگی خرید فرش ماشینی, فرش درجه یک ایرانی, خرید فرش ماشینی درجه یک کاشان, خرید اینترنتی فرش ماشینی, خرید آنلاین فرش ماشینی
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  پاک کردن لکه خون از روی فرش
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه