برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش چند شانه بخریم؟

فرش چند شانه بخریم و کدام فرش بهتر است؟

خرید فرش یکی از دغدغه های خانم های خانه دار و نوعروسان می باشد که به دلیل تنوع فرش از لحاظ طراحی و کیفیت در بازار فرش این کار سختتر نیز می باشد .
در خرید فرش مناسب باید به ویژگی متفاوتی توجه شود . شانه فرش یکی از عواملی است که تاثیر بسزایی در یک فرش خوب دارد .
در خرید فرش باید به شانه و تراکم فرش توجه شود زیرا هر چه قدر شانه و تراکم فرش بالاتر باشد فرش از کیفیت بالاتری برخوردار است .
فرش ماشینی با شانه بالا شباهت بسیاری به فرش های دستباف دارد به این دلیل که وقتی شانه فرش بالا باشد فرش ریزبافت تر شده و به نام فرش دستبافگونه شهرت پیدا کرده است .

در خرید اینترنتی فرش به این نکته باید توجه کنید که اگر از فرش به جای مبل برای استراحت استفاده می کنید باید فرش هایی با ضخامت بالاتری خریداری نمایید به طور مثال فرش 500 شانه و فرش 700 شانه بهترین گزینه برای این افراد می باشد اما فرش 1200 شانه به دلیل تراکم و شانه بالای آن ریز بافت تر می باشد و ضخامت کمتری نسبت به فرش 1000 شانه و 700 شانه دارند .
در هنگام خرید فرش باید به این نکته توجه شود که قرار است فرش برای کجا استفاده شود .

فرش 700 شانه

این نوع فرش های ماشینی به دلیل ضخامت بافت فرش مورد استقبال زیادی واقع شده است و علاوه بر آن از کیفیت بالایی نیز برخوردار می باشد .
فرش های 700 شانه با تراکم 2550 هستند که با تلفیق 8 رنگ ، 10 رنگ و 12 رنگ متفاوت تولید می شوند .
این دسته از فرش ماشینی با دو حالت : فرش ماشینی 700 شانه واقعی و فرش ماشینی طرح 700 شانه و تبدیلی به بازار فرش عرضه می شوند .
تفاوت فرش تبدیلی با فرش 700 شانه واقعی در شانه فرش است که در فرش 700 شانه تبدیلی از دستگاههای 500 شانه و ایجاد تغییراتی در آن بوجود می آیند و در 7 رنگ به بازار عرضه می شوند .
فرش ماشینی 700 شانه یعنی در یک متر از عرض فرش ، 700 گره یا ریشه بافته شده است .

فرش 1000 شانه

فرش های هزار شانه دسته ای از فرش های ماشینی جدید می باشند که از تراکم و کیفیت بالایی برخوردار هستند . این فرش در عرض آن 1000 گره یا ریشه بافته شده است و ضخامت کمتری نسبت به فرش 700 شانه دارند . فرش 1000 شانه با تلفیق 8 رنگ و 10 رنگ متفاوت تولید می شوند .

فرش 1200 شانه

فرش ماشینی 1200 شانه جز یکی از ریزبافتترین فرش های ماشینی کاشان می باشد که به دلیل بافت 1200 گره یا ریشه در یک متر عرض فرش ، دارای فشردگی بالایی می باشد . این فرش ها علاوه بر شانه بالا ، دارای تراکم بالای 3600 هستند که باعث نرمی و لطافت و همچنین دوام و ماندگاری بالای فرش می شود .
فرش هزار و دویست شانه با تلفیق 8 رنگ و توسط بهترین دستگاه های بافندگی بافته شده و یکی از جدیدترین فرش کاشان محسوب می شوند .

فرش 500 شانه

فرش های 500 شانه به دلیل پایین تر بودن شانه آنها یعنی 500 گره یا ریشه در یک متر عرض فرش ، از قیمت پایین تری برخوردار هستند اما این گونه از فرش ها دارای کیفیت و بافت بسیار خوبی هستند .

برای خرید فرش ماشینی کاشان حتما به مکانی که قرار است از آن استفاده کنید توجه نمایید و بعد اقدام به خرید فرش کنید تا از خرید فرش خود پشیمان نشوید و فرشی با سلایق خود خریداری نمایید .

برچسب
خرید فرش, خرید فرش مناسب, خرید اینترنتی فرش, فرش چی بخریم, فرش ماشینی از کجا بخریم, فرش چند شانه بخریم, خرید فرش ماشینی کاشان, جدیدترین فرش کاشان, فرش ماشینی کاشان ریزبافت, فرش ماشینی جدید, فرش ضخیم
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  پاک کردن لکه قهوه از روی فرش ماشینی
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  پاک کردن لکه خون از روی فرش
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه