برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» حساسیت و آلرژی به فرش چیست؟

آیا میدانید آلرژی به فرش چیست ؟

مسئله آلودگی هوا نه تنها درخارج از منزل بلکه در داخل منزل نیز وجود دارد و حتی در برخی موارد می تواند مضرات بیشتری برای کودکان داشته باشد زیرا سرعت نفس کشیدن و حجم هوایی ورودی به ریه ی آنها به مراتب بیشتر از بزرگسالان است .
برخی از فرش های ماشینی به دلیل پرزدهی بیش از اندازه آن دارای حساسیت و آلرژی در برخی افراد می شود .

در خرید فرش ماشینی باید حتما به مرغوبیت و کیفیت الیاف آن توجه شود و کوچکترین بی توجه به همین مسئله کوچک باعث به وجود آمدن مشکلاتی جدی برای افراد می شود .
اولین سوالی که در ابتدای امر برای هر کسی به وجود می آید که حساسیت فرش به چه معنا می باشد ؟
اگر فرش ماشینی از الیاف و نخ های نامرغوب و بی کیفیت تولید شده باشد این امکان را دارد که از آن گازهای مضری برای سلامت افراد چه از لحاظ تنفسی و چه پوستی ایجاد نماید .

در خرید فرش ، حتما به درجه یک بودن آن باید توجه شود . منظور از درجه یک بودن این است که فرش در درجه اول ضد حساسیت بوده و از کیفیت بالایی برخوردار باشد . فرش آکرلیک گونه ای از فرش های ماشینی می باشد که نخ و الیاف آن از نخ آکرلیک هیت ست شده تولید و بافته شده است و حساسیتی برای افراد ایجاد نمی کند .
فرش های ماشینی باید به صورت مرتب تمیز و پاکیزه شوند تا کثیفی و آلودگی به عمق فرش نفوذ نکند زیرا بی توجه به نظافت فرش باعث حساسیت و آلرژی می شود .
در زمانی که فرش ماشینی خریداری می نمایید فرش را به صورت باز تحویل بگیرد و آن را در منزل در جایی آویزان کنید تا کاملا هوا بخورد .

بهترین فرش از بین فرش های ماشینی ، فرش آکریلیک می باشد که مزیت های زیادی داشته و این گونه حساسیت ها و آلرژی ها را ایجاد نمی کند .

برچسب
آیا میدانید آلرژی به فرش چیست, آلرژی به فرش, حساسیت به فرش, فرش ضد حساسیت, فرش ضد آلرژی, خرید فرش ماشینی بدون حساسیت, حساسیت فرش, نخ های نامرغوب و بی کیفیت, خرید فرش درجه یک
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  خیس شدن و آبدیدگی فرش
•  پاک کردن لکه قهوه از روی فرش ماشینی
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  تمیز کردن فرش خشک یا بخار
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه