برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش لوکس به چه معناست ؟

فرش لوکس یا لاکچری به چه معناست ؟

امروزه با کلمه لاکچری یا لوکس (LUXURY) بسیار در اطراف خود برخورد داشته اید و لوکس بودن منازل ، تقریبا هر کسی را به هیجان می آورد . فرش های لوکس مانند دیگر وسایل لوکس به علت قیمت بالای آن برای برخی از مشتریان که خاص پسند می باشند بسیار چشم گیر است .

فرش لوکس به علت زیبایی خاص و کیفیت بافت بسیار بالا ، جز فرش های گران قیمت به شمار می روند .
فرش لوکس دارای انواع  مختلفی است از جمله :
فرش ترک
فرش چرم و پوست
فرش کهنه نما یا وینتیج
فرش دستبافگونه
فرش دستباف ایرانی

فرش دستباف ایرانی به علت قدمت این هنر و طراحی و بافت خاص آن یکی از اصلی ترین فرش های لوکس به حساب می آید و یکی از زیباترین و باکیفیت ترین فرش های جهان به شمار می رود .
فرش های دستباف به علت اینکه گونه ای خاص هستند در مناطق مختلفی و به صورتهای خاص و متفاوت بافته می شود .
تابلوفرش دستباف و فرش دستبافت با هر نوع دکوراسیون ایرانی و همچنین اروپایی هماهنگ می شود و زیبایی خود را به رخ بیننده میکشد .

در کنار فرش دستباف ایرانی دیگر فرش های ماشینی نیز به عنوان فرش های گرانقیمت و لوکس به بازار فرش عرضه می شوند از جمله فرش های ترک که به علت طراحی شیک و ساده آن و رنگبندی مدرن ، بسیار مورد توجه واقع شده و خریداران بسیاری دارد.
این گونه از فرش های ترک لوکس با اندازه های متفاوت بافت می شود و نسبت به دیگر فرش های ماشینی قیمت نسبتا بالاتری دارند .
این دسته از فرش ها برای منازل اروپایی و لوکس بسیار مناسب بوده و باعث زیباتر شدن هر چه بیشتر دکوراسیون داخلی منزل می شود .

یکی دیگر از فرش های لوکس فرش وینتیج یا فرش کهنه نما می باشد . این گونه از فرش ها به علت طراحی عتیقه مانند آن بر روی فرش ، خریداران بسیاری دارد . برای تولید اینگونه از فرش ها ، پرزهای روی فرش سنتی ایرانی را کوتاه می کنند تا طراحی همانند فرش های قدیمی ایرانی تولید شود .

فرش چرم و پوست از تلفیق فرش سنتی با پوست طبیعی برخی از حیوانات همانند گاو به دست می آید و قیمت بالایی داشته و به علت زیبایی خاص و کیفیت بالای آن جز فرش لوکس به حساب می آید .

فرش دستبافگونه یکی از دسته فرش های ماشینی لوکس می باشد که به علت ریز نقش بودن و بافت عالی آن به فرش دستباف گونه شهرت پیدا کرده اند . این گونه از فرش ها با تراکم و شانه بالا تولید و عرضه می شوند و نسبت به دیگر فرش لوکس از قیمت مناسب تری برخوردار هستند .

با توجه به مطالب بالا پس به این نتیجه می رسیم که فرش های لوکس انواع متنوعی دارد که با در نظر گرفتن بودجه می توان هر کدام از این گونه از فرش ها را تهیه نمود . اگر در خرید فرش برای منزل خود قیمت فرش چندان اهمیتی ندارد ، انتخاب فرشهای دستبافگونه و فرش دستباف ایرانی یکی از زیباترین فرش ها برای منازل رسمی و شاهانه می باشد ولی اگر منزل شما کمی مدرن تر بوده و نیاز به فرش فانتزی و مدرن دارد ، انتخاب فرش ترک ، فرش چرم و فرش های وینتیج یکی از بهترین ایده ها برای منزل می باشد که دست شما برای انتخاب فرش مناسب باز گذاشته است که می توانید انواع متنوعی با توجه به دکوراسیون داخلی خود انتخاب نمایید .

برچسب
فرش لوکس چیست, فرش لاکچری چیست, خرید فرش لوکس, خرید فرش لاکچری, فرش دستبافگونه چیست, فرش وینتیج یا فرش کهنه نما, فرش سنتی ایرانی, فرش گرانقیمت, انتخاب فرش مناسب, انتخاب فرش ترک, فرش ترک لوکس, خرید فرش گران
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  پاک کردن لکه قهوه از روی فرش ماشینی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه