برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۱/۴/۷

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش گبه ، فرش سنتی و اصیل ایرانی

فرش گبه چیست

بافت فرش ایرانی قانون و قواعد خاص خود را دارد . یکی از فرش های اصیل ایرانی ، فرش گبه است که بافت این نوع فرش سابقه دیرینه ای دارد . طرح فرش گبه برگرفته از طرح های هندسی ساده و مینیمال و مفاهیم انتزاعی می باشد .

فرش گبه در ابتدا هنر و منبع درآمد زنان عشایر بوده است و شامل طرح های ذهنی و دیداری زنان عشایر و الهام گرفته از عناصر طبیعت می باشد ، به همین دلیل طرح های فرش گبه بسیار متنوع و طرح مشخصی ندارد .
مدل فرش گبه ساده و در عین حال بسیار زیباست . طرح شیر و درخت ، خطوط ساده ، مورب یا افقی بیشترین طرح های استفاده شده در زمینه فرش گبه است .
فرش گبه سنتی و قدیمی خود رنگ بوده و از پشم گوسفندان و بدون تغییر رنگ آن بافته می شده اند . به تدریج و با گذر زمان بافندگان از رنگ های گیاهی و متنوع هم در بافت فرش گبه عشایری استفاده کردند .

با خرید فرش گبه ، حس زندگی و نشاط را به دکوراسیون منزل خود می بخشید . امروزه فرش گبه ماشینی با طرح و رنگ های متنوع جایگاه ویژه ای در بین انواع فرش فانتزی دارد .
طرح فرش گبه به گونه است که علیرغم سنتی و عشایری بودن به راحتی با دکوراسیون مدرن و امروزی نیز هماهنگ می شود و سردی این نوع دکوراسیون را تا حد زیادی کاهش می دهد .
اگر شما طرفدار ترکیب دکوراسیون مدرن و کلاسیک هستید میتوانید از جدیدترین طرح فرش گبه استفاده نمایید .
خرید فرش گبه ماشینی با توجه به داشتن قیمت مناسب تر نسبت به دیگر انواع فرش ماشینی برای فضایی مثل آشپزخانه ، اتاق خواب و اتاق نشیمن گزینه مناسبی است .

برای بافت و تولید فرش گبه از الیاف هیت ست شده استفاده میشود که باعث دوام و ماندگاری بیشتر و همچنین عدم پرز دهی فرش گبه می گردد . فرش گبه ماشینی اکثرا 500 شانه و با تراکم 1000 بافته می شود و علاوه بر طرح های سنتی و اصیل از طرح های فانتزی هم در تولید فرش گبه استفاده می شود .

فرش گبه ماشینی با تنوع بسیار زیاد در طرح و رنگ در ابعاد مختلف تولید میگردد . تعداد رنگ های به کار رفته در طراحی فرش گبه ماشینی 8 یا 6 رنگ است که باعث می شود به راحتی بتوانید این فرش فانتزی را با دکوراسیون خود هماهنگ نمایید .

بسیاری از کارخانه های فرش ماشینی کاشان به سمت تولید طرح های مختلف فرش گبه ماشینی گرایش پیدا کرده اند . این نوع فرش ماشینی نسبت به دیگر انواع فرش ، در بازار فرش ماشینی دارای قیمت مناسب میباشد و از جمله فرش های پرفروش و فرش ارزان قیمت محسوب می شود .

مدل فرش گبه در عین زیبایی و سادگی به دلیل قیمت اندک مقرون بصرفه است . اگر شما به این نوع فرش مدرن و در عین حال سنتی علاقه مند هستید می توانید آن را با خرید اینترنتی فرش گبه تهیه نمایید .

برچسب
فرش گبه, مدل فرش گبه, خرید اینترنتی فرش گبه, طرح فرش گبه, فرش گبه عشایری, کارخانه های فرش ماشینی کاشان, فرش گبه ماشینی, جدیدترین طرح فرش گبه, فرش ایرانی, فرش فانتزی, خرید فرش گبه, انواع فرش ماشینی, طرح های مختلف فرش گبه, فرش ماشینی ارزان قیمت, پرفروشترین
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  پاک کردن لکه خون از روی فرش
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  رفع سوختگی فرش با سیگار
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  نحوه تمیز کردن فرش از لکه نوشیدنی های شیرین
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه