برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» قیمت فرش ماشینی 1200 شانه در شهر فرش کاشان

قیمت فرش 1200 شانه در کارخانجات فرش کاشان

از محبوبترین انواع فرش ماشینی در دنیا فرش ماشینی کاشان است که طرفداران زیادی دارد . هنر بافت فرش کاشان به نوعی است که هر بیننده ای را محصور خود می کند و روز به روز خرید فرش ماشینی کاشان در بین خریداران فرش افزایش می یابد . شهر فرش کاشان ، به دلیل داشتن تعداد زیادی از کارخانه های تولید فرش ماشینی مقدار قابل توجهی از فرش مورد نیاز بازار فرش ماشینی و فرش صادراتی را تولید می کند .


فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

قبل آشنایی با قیمت فرش 1200 شانه مفهوم شانه فرش را توضیح میدهیم . شانه فرش در واقع به تعداد گره های موجود در عرض فرش گفته می شود . هر چه تعداد گره در عرض فرش ماشینی بیشتر باشد فرش ریز نقش تر و به فرش دستباف شباهت بیشتری دارد .
فرش 1200 شانه با تراکم 3600 بافته می شود و به دلیل بالا بودن تراکم فرش فشردگی گره های فرش بیشتر است . به همین دلیل در تولید فرش 1200 شانه از نخ های بسیار ریز و ظریف استفاده می شود و فرش دارای لطافت بیشتری است .
در بافت فرش 1200 شانه از الیاف اکریلیک هیت ست شده استفاده می شود که این الیاف باعث دوام و ماندگاری و همچنین درخشندگی فرش می شود . علاوه بر این فرآیند هیت ست در فرش باعث می شود که مشکل پرزدهی فرش ماشینی تا حد زیادی برطرف شود .


قیمت فرش ماشینی

عوامل بسیاری از جمله شانه ، تراکم ، متراژ و تعداد رنگ وجود دارد که بر قیمت فرش ماشینی کاشان تاثیر گذار است . قیمت فرش 1200 شانه کاشان به دلیل بالا بودن شانه و تراکم نسبت به فرش ماشینی 1000 شانه و فرش ماشینی 700 شانه بیشتر است .
فرش ماشینی 1200 شانه در ابعاد استاندارد فرش ماشینی ( 6 متری ، 9 متری و 12 متری ) و همچنین ابعاد سفارشی فرش طراحی و بافته می شود .

شما می توانید فرش ماشینی 1200 شانه به قیمت درب کارخانه را با بهترین کیفیت ، با خرید اینترنتی فرش 1200 شانه تهیه کنید .

برچسب
قیمت فرش 1200 شانه, فرش ماشینی 1200 شانه کاشان, خرید اینترنتی فرش 1200 شانه, قیمت فرش ماشینی کاشان, خرید فرش ماشینی کاشان, فرش 1200 شانه با تراکم 3600, شهر فرش کاشان
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  روش پاک کردن لکه آدامس از روی فرش
•  بید و بید خوردگی فرش
•  شستشوی لکه چای از روی فرش ماشینی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه