برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۰۱/۴/۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» خرید فرش ماشینی را جدی بگیرید

خرید فرش ماشینی کاشان

فرش یکی از اجزای اصلی هر دکوراسیون داخلی می باشد که زیبایی و جلوه ی خاصی به محیط می بخشد .
زمانی که در دکوراسیون از فرش استفاده نشده باشد حس خلاء به انسان دست می دهد و این را القا می کند که خانه یک مکان بی روح است .
در خرید فرش ماشینی باید به المان های مختلفی توجه کرد تا یک فرش مناسب با توجه به دکوراسیون خود انتخاب کرد تا از خرید این کالای نسبتا گران و نفیس پشیمان نشوید .

قبل از خرید فرش باید به این نکته توجه کنید که فرش را برای چه دکوراسیونی می خواهید استفاده کنید؟ و فرش چه تناسبی با وسایل منزلتان داشته باشد ؟
فرش های ماشینی به علت قیمت پایین تری که از فرش دستباف دارند ، خریداران و طرفداران زیادی را به سوی خود روانه کرده است . فرش ماشینی در کنار قیمت پایین خود ، دارای طرح و نقشه های جذاب و متنوعی است که چشم هر بیننده را به خود جذب می کند .

فرش کاشان نمونه کاملی از فرش ماشینی

فرش ماشینی کاشان یکی از مهمترین و اصلی ترین نوع فرش ماشینی به شمار می رود که به خاطر الیاف درجه یک و بافت خاص آن بسیار مورد توجه واقع شده است .
فرش های کاشان به علت تنوع شانه و تراکم آن دارای دسته بندی های مختلفی از جمله :
فرش 1000 شانه
فرش 1200 شانه
فرش 1500 شانه
فرش 700 شانه
فرش 500 شانه
فرش های مدرن و فانتزی
تابلو فرش
فرش گلیم
می باشد که هر کدام به نوبه ی خود دارای مزیت های منحصربفردی می باشد .
منظور از شانه و تراکم در فرش کاشان این است که در یک متر عرض فرش ( شانه فرش ) چه تعداد گره و در یک متر طول فرش ( تراکم فرش ) چه تعداد گره بافته شده است .

الیاف این نوع فرش ماشینی درجه یک بوده و هر کدام با توجه به الیاف آن که آکریلیک یا پلی استر هستند کیفیت های متفاوتی دارند .

فرش های ماشینی کاشان
را از لحاظ متراژ می توان به یک و نیم متر ، دو متری ، چهار متری ، شش متری ، نه متر و دوازده متری تقسیم کرد که هر کدام بسته به محیط و دکورسیون انتخاب شود .

گزینه هایی مانند شانه ، تراکم ، جنس نخ ، دستگاه بافت و ... این امکان را فراهم می کند که فرش درجه یک را از دیگر فرش ها جدا کرد .

انتخاب فرش مناسب با دکوراسیون یکی از اصول اساسی در خرید فرش می باشد به طور مثال فرش ماشینی 9 متری برای مکانی که اندازه ی آن کوچک بوده و توسط فرش 9 متری کاملا پوشیده می شود جالب نبوده و محیط را کوچکتر از حد معمول نشان می دهد .

خرید فرش ماشینی

امروزه به جای خرید فیزیکی فرش ماشینی و اتلاف وقت در مغازه و نمایشگاه های فرش ، می توان فرش مورد نظر خود را به صورت اینترنتی همراه با ارسال رایگان و قیمت ارزان خریداری نمود .
با توجه به تمام نکات گفته شده قبل از خرید فرش باید با کارشناسان فروش در فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی کاشان صحبت کنید تا کاملا از خرید اینترنتی خود مطمئن شوید .

برچسب
خرید فرش ماشینی, فرش کاشان, فرش ماشینی درجه یک, انتخاب فرش مناسب, خرید اینترنتی فرش ماشینی, فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی کاشان, خرید فرش کاشان
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  پاک کردن لکه خون از روی فرش
•  نحوه تمیز کردن فرش از لکه نوشیدنی های شیرین
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه