برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» قیمت روز فرش ماشینی با توجه به نوسانات بازار فرش

قیمت فرش روز

قیمت فرش ماشینی هرسال به دلایل مختلفی افزایش پیدا می کند . تعیین قیمت فرش ماشینی به موارد بسیار زیادی بستگی دارد که در این بین می توان به متراژ فرش ،  شانه فرش ، تراکم فرش ، جنس نخ خاب ، جنس نخ تار ، تعداد رنگ فرش ، دستگاه بافت فرش ماشینی اشاره کرد .

به طور کلی فرش از نظر ابعاد استاندارد فرش ماشینی به دسته های فرش 6 متری ، فرش 9 متری و فرش 12 متری دسته بندی می شود .
در واقع هرچه متراژ فرش بزرگتر باشد و یا فرش در ابعاد سفارشی بافت شود قیمت آن بیشتر می شود . به طور کلی میتوان گفت قیمت فرش ماشینی 12 متری نسبت به قیمت فرش ماشینی 6 متری و یا فرش 4 متری بیشتر است .

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت فرش ماشینی تعداد رنگ زمینه فرش است که فرش ماشینی در انواع مختلف فرش 8 رنگ ، فرش 10 رنگ و فرش 12 رنگ تقسیم می شود . که هر چه تعداد رنگ زمینه فرش و ابعاد فرش ماشینی بیشتر باشد قیمت فرش ماشینی افزایش می یابد .

از جمله مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت فرش ماشینی جنس نخ فرش و تراکم بافت آن است .
عمدتا الیاف بافت فرش ماشینی وارداتی هستند و رابطه مستقیم با قیمت دلار دارند . با توجه به افزایش نرخ ارز ، قیمت انواع نخ های وارداتی افزایش می یابد و در همین راستا نیز قیمت روز فرش ماشینی هم با توجه به قیمت ارز افزایش می یابد .
البته قیمت فرش ماشینی کاشان علاوه بر وابستگی به قیمت ارز ، به نرخ حقوق کارگران و مالیات نیز بستگی دارد .

با توجه به نوسانات بازار فرش کاشان و ایران و گران شدن مواد اولیه برای بافت فرش ماشینی ، قیمت فرش ماشینی نیز متقابلا بالا رفته و در نهایت جهت خرید فرش ماشینی و استعلام قیمت روز فرش ، برای خرید فرش ماشینی مناسب قیمت با ما در ارتباط باشد .

برچسب
استعلام قیمت روز فرش, قیمت فرش ماشینی, خرید فرش ماشینی, خرید فرش ماشینی مناسب قیمت, قیمت روز فرش ماشینی, قیمت فرش ماشینی 12 متری, تعیین قیمت فرش ماشینی
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  نحوه تمیز کردن فرش از لکه نوشیدنی های شیرین
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه