برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۱/۴/۷

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش ماشینی و مزیت خرید آن

فرش ماشینی و مزیت خرید اینترنتی فرش

در خرید فرش اولین دغدغه افراد این است که فرش ماشینی خریداری کنند یا فرش دستباف ؟
تنوع طرح و رنگ در فرش ماشینی به قدری زیاد است که قابلیت هماهنگی با هر دکوراسیونی را دارد .
در خرید فرش ماشینی با توجه به سلایق متفاوت افراد ، طرح های متفاوتی بافته شده است که نیازهای هر فرد را برطرف می نماید .
فرش ماشینی در کنار طرح و رنگ متفاوت دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و قیمت پایین تری نسبت به فرش دستباف دارا می باشد .
قبل از خرید فرش ماشینی باید به چند نکته توجه کرد :

1- انتخاب فرش ماشینی با توجه به اطلاعات شخصی
قبل از خرید فرش باید به سبک زندگی خود توجه کنید و فرش مورد نظر خود را تهیه نمایید به طور مثال برای مکانهای پر رفت و آمد بهتر از فرشی استفاده شود که هم دوام بیشتری داشته باشد و متقابلا به راحتی شستشو و تمیز شود .
برای مکان هایی که کودکان در آن بازی می کنند مانند اتاق خواب کودک ، بهتر است از فرشی با طراحی متفاوت استفاده شود تا کودک با نگاه به فرش به وجد آمده و روحیه بگیرد .

2- قیمت فرش ماشینی

کارخانجات فرش کاشان روزانه در حال تولید و عرضه انواع مختلفی از فرش ماشینی با طرح و نقشه متفاوت هستند و هر کدام از این فرش ها با توجه به کیفیت و ابعاد دارای رنج قیمت متفاوتی هستند .
در خرید فرش ماشینی ، قیمت فرش بسیار مهم است پس قبل از خرید ، فرش باکیفیت و دلخواه خود را از هر لحاظ انتخاب و بعد خریداری نمایید .

3- تعویض فرش ماشینی
فرش ماشینی نسبت به فرش دستباف دارای قیمت معقول تری میباشد و افراد می توانند در یک بازه زمانی کوتاه فرش خود را تعویض کنند و یک فرش ماشینی با طرح جدید را خریداری نمایید .

4- فرش قابل شستشو
یکی از گزینه های مهم در فرش ماشینی ، قابلیت شستشوی فرش است . هر فرشی بعد از مدتی کثیف شده و آلودگی ها را به خود جذب می کند و باید فرش را شستشو داد ; در این جا فرش باید دارای مقاومت بالا باشد تا در هنگام شستشو رنگ آن تغییری نکند و همچنین الیاف فرش پاره یا از بین نرود .

5- ظاهر فرش
فرش های ماشینی از لحاظ ظاهری بسیار زیبا و منحصربفرد می باشند و برخی از فرش های ماشینی مانند فرش 1200 شانه از طراحی زیبایی برخوردار بوده و بسیار به فرش دستباف نزدیک می باشد .

6- سایز استاندارد فرش ماشینی

در خرید فرش ماشینی به سایز فرش برای دکوراسیون خود توجه کنید . فرش های ماشینی در ابعاد استاندارد : 4 متری ، 6 متری ، 9 متری و 12 متری بافته و تولید می شوند .

فروشگاه اینترنتی فرش و رنگ امکان خرید انواع فرش ماشینی با هر نوع طرح و سایز همراه با ارسال رایگان و پس دادن فرش در صورت وجود مشکل و یا هر اشتباهی را فراهم نموده است که مشتریان عزیز در آرامش کامل خرید اینترنتی خود را انجام دهند .

برچسب
انتخاب فرش ماشینی, قیمت فرش ماشینی, تعویض فرش ماشینی, سایز استاندارد فرش, خرید انواع فرش ماشینی, اسامی کارخانجات فرش ماشینی, لیست قیمت در کارخانجات فرش کاشان, مزیت فرش ماشینی
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  رفع سوختگی فرش با سیگار
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  پاک کردن لکه قهوه از روی فرش ماشینی
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه