برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» راهنمای شستن فرش در منزل

بهترین روش برای شستن فرش در منزل

برخی از افراد علاقه دارند که شستشوی فرش ماشینی خود را در منزل انجام دهند . در شستشوی فرش به این نکته باید توجه کرد که شستن زیاد فرش ماشینی باعث از بین رفتن بافت فرش می شود پس بهتر است سالی یکبار و گاها هر 18 ماه یکبار شستشوی فرش را انجام دهید .
در شستشوی فرش در منزل باید به نکاتی توجه کرد که علاوه بر اینکه آسیبی به فرش وارد نشود باعث فرسودگی فرش هم نشود .

اشتباهات رایج در شستشوی فرش در منزل :

1- استفاده بیش از حد از شامپو و مایع فرش باعث بهم خوردن بافت رنگی فرش می شود.

2- استفاده بیش از حد از آب بر روی برخی از فرش ها باعث کوچک تر شدن و به قول معروف آب رفتن فرش می شود . زمانی که شستشوی فرش را انجام میدهید اگر از آب زیاد استفاده شود باعث به هم ریختن بافت و شل شدن فرش ماشینی می شود .

3- هرگز مبلمان یا وسایل خود را روی فرش خیس که هنوز کامل خشک نشده است قرار ندهید چون این کار باعث رنگ دهی وسایل به فرش شده و همچنین از رطوبت ناشی از فرش باعث زنگ زدگی وسایل می شود .

4- بعد از شستشو فرش در معرض مستقیم نور خورشید قرار ندهید چون این کار باعث کدر شدن و کم رنگ شدن رنگهای فرش ماشینی می شود .

به این نکته توجه شود که شستشوی فرش های دستباف مغایر با فرش ماشینی است چون ساختار کاملا متفاوت است و باید حتما توسط افراد خبره و با تجهیزات موردنیاز فرش دستباف شسته شود . زیرا اشتباه در شستن فرش دستباف باعث تداخل رنگ فرش می شود .

برچسب
شستشوی فرش ماشینی در منزل, شستشوی فرش در منزل, اشتباهات رایج در شستشوی فرش در منزل, بافت رنگی فرش, شستشوی فرش, قاطی شدن رنگ فرش دستباف, شستن فرش با شامپو, شستن فرش در منزل, رنگ پس دادن فرش دستباف
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  پاک کردن لکه چربی و روغن از روی فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه