برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۰۱/۴/۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» پاک کردن لکه چربی و روغن از روی فرش ماشینی

پاک کردن لکه روغن و لکه چربی از روی فرش ماشینی

لکه های چربی به علت چسبندگی بالای که دارند خیلی سریع به الیاف فرش میچسبند و به قسمت های دیگر هم سرایت میکنند . به همین علت بهتر است ابتدا به سرعت مقدار اضافه روغن را از روی سطح فرش جمع آوری کنید .

برای رفع لکه چربی و روغن از روی فرش از صابون و سرکه استفاده کنید، چربی را از روی فرش تا جایی که امکان دارد بردارید و یک پارچه حوله ای برداشته و آغشته به سرکه کنید و روی لکه بکشید و بعد از این عمل با صابون ، فرش را شستشو دهید .

استفاده از الکل برای رفع لکه روغن از روی فرش ماشینی
ابتدا ضایعات چربی را از روی سطح فرش برداشته و روی قسمت مورد نظر الکل بریزید و  با آب محل مورد نظر را کاملا بشویید .

پاک کردن لکه روغن با خمیر اصلاح از روی فرش
شاید از بین بردن لکه های روغن و چربی از روی فرش کاری دشوار به نظر برسد اما با استفاده از خمیر اصلاح میتوانید راحت این لکه ها را از روی فرش پاک کنید .

استفاده از جوش شیرین یا نشاسته ذرت
مقداری آرد ذرت یا جوش شیرین را رو لکه چربی بریزید و با استفاده از یک برس یا مسواک قدیمی به آرامی بمالید این کار باعث جذب روغن از سطح فرش میشود و اجازه دهید این ترکیب حدود 15 دقیقه روی فرش بماند و بعد با استفاده از جارو برقی قسمت هایی را که جوش شیرین یا آرد ذرت زده اید را جارو بکشید .

برچسب
از بین بردن لکه های روغن و چربی از روی فرش, پاک کردن لکه چربی از روی فرش, از بین بردن روغن از فرش, از بین بردن لکه روغن روی موکت, پاک کننده روغن از فرش, پاک کردن لکه چربی روی فرش بدون نیاز به قالیشویی, پاك كردن رنگ از روي فرش
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  نحوه تمیز کردن فرش از لکه نوشیدنی های شیرین
•  رفع سوختگی بر روی فرش ماشینی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  بید و بید خوردگی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه