برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» پاک کردن لکه قهوه از روی فرش ماشینی

چگونه لکه قهوه را از فرش به آسانی پاک کنیم

در برخی از فرش ها هر چه الیاف و نخ فرش بلندتر باشد فرش سخت تر پاک می شود .
برای پاک کردن انواع لکه از روی فرش هرچه سریعتر و به موقع لکه را پاک کنیم احتمال اینکه لکه کاملا پاک شود بیشتر است .
برای پاک کردن لکه قهوه از روی فرش ماشینی چند راه حل وجود دارد :
همیشه برای پاک کردن لکه باید از خارج لکه به سمت داخل لکه را پاک کنیم . نکته ای بعدی که مهم است که نباید محکم به فرش فشار بیاورید چون ممکن است به فرش آسیب وارد شود .

1- برای پاک کردن لکه قهوه یک دستمال سفید را روی قهوه ریخته شده قرار دهید تا کامل قهوه را به خود جذب کند بعد مقداری آب سرد را روی لکه بریزید و از یک دستمال سفید دیگر کار را ادامه دهید و این کار را دوبار تکرار کنید تا کامل لکه پاک شود .

2- برای پاک کردن قهوه که روی فرش ( جنس فرش از پشم ) خشک شده است با یک مایع ظرفشویی ملایم با کمی آب مخلوط کرده و روی لکه با یک اسفنج بکشید این کار را تکرار کنید تا لکه کاملا پاک شود .
اما در صورتی که فرش پشمی نیست می توانید از یک قاشق آمونیاک با کمی آب مخلوط کنید و به آرامی روی فرش بکشید تا لکه کاملا پاک شود .
به این نکته باید توجه شود که محلول آمونیاک رو در گوشه ای از فرش تست کنید در صورتی که به رنگ فرش آسیبی نرساند از این محلول برای فرش خود استفاده کنید .
اگر در صورتی که رنگ لکه بعد از چند روز کمی نمایان شد به این معنی است که قهوه جذب الیاف فرش شده است و باید مراحل قبل را دوباره تکرار کرد و بعد با یک حوله خشک و پنکه محل را کاملا خشک کنید .

برچسب
پاک کردن انواع لکه از روی فرش, پاک کردن لکه قهوه از روی فرش ماشینی, پاک کردن لکه قهوه, لکه قهوه روی فرش ماشینی, پاك كردن لكه قهوه از روي فرش, پاك كردن لكه ي قهوه, از بین بردن لک قهوه از فرش, چگونه لکه چای روی فرش رو پاک کنم
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  پاک کردن لکه چربی و روغن از روی فرش ماشینی
•  پاک کردن لکه قهوه از روی فرش ماشینی
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه