برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۰۱/۴/۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» رفع سوختگی فرش با سیگار

از بین بردن لکه سوختگی فرش و موکت

برای شستشوی فرش راههای مختلفی وجود دارد . برای رفع سوختگی فرش اگر سوختگی جدی است حتما باید فرش را برای رفو به قالیشویی بدهید در غیر اینصورت از روشهای زیر استفاده کنید :

رفع سوختگی فرش با سیگار :
برای این کار ابتدا یک کاغذ سمباده را روی سطح سوختگی فرش بکشید بعد با جارو معمولی یا شارژی سوخته ها را جمع کنید.
در ادامه بررسی کنید اگر اثری از لکه وجود داشت با کمک محلولی از آب اکسیژنه و آب ، روی سوختگی را از بیرون به سمت داخل پاک کنید و در آخر محل لکه را با آب بشویید و کامل خشک کنید .

رفع سوختگی فرش با زغال :
برای پاک کردن محل سوختگی ابتدا پرزهای سوخته را کوتاه کنید و بعد یک لایه ضخیم شامپو فرش را روی محل موردنظر قرار دهید و اجازه دهید که شامپو کاملا خشک شود و بعد با جاروبرقی آن را تمیز کنید . در صورتی که هنوز سوختگی نمایان بود از یک شوینده ملایم استفاده کنید و روی محل سوختگی بریزید و یک وسیله سنگین روی آن قرار دهید تا هرچه سریعتر خشک شود .

برچسب
شستشوی فرش, رفع سوختگی فرش, چگونه سوختگی فرش را از بین ببریم, ترمیم سوختگی فرش با زغال, روش از بین بردن سوختگی سطحی فرش, رفو فرش ماشینی سوخته, سوختگی عمیق فرش, جای سوختگی سیگار فرش ماشینی, سوختگی فرش با سیگار
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش
•  پاک کردن لکه خون از روی فرش
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  از بین بردن جای اجسام سنگین از فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه