برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» رفع سوختگی بر روی فرش ماشینی

از بین بردن لکه سوختگی فرش و موکت

شاید برای هر کسی پیش آماده باشد که بر اثر یک حادثه مقداری از فرش ماشینی سوخته باشد که برای ترمیم و رفع سوختگی دچار سردرگمی شده باشد پس در این جا شما را با روش های برطرف کردن انواع سوختگی فرش آشنا می کنیم.

ترمیم سوختگی فرش با اتو :
اگر میزان سوختگی کم هست و لکه کمی زرد رنگ می باشد یک پیاز را دو نیم کرده و روی محل لکه بگذارید بعد با آب سرد محل را را بشویید و خشک کنید
اما در صورتی که سوختگی فرش ماشینی عمیق است بهتر است برای رفو به قالیشویی مراجعه کنید اما اگر موکت هست می توانید با کمک یک کاتر قسمت سوخته را برش دهید و یک موکت تازه را جایگزین آن کنید و به آن بچسبانید .

رفع سوختگی فرش با قابلمه :
اگر سوختگی عمیق هست حتما باید به رفوگر فرش ماشینی مراجعه کنید اما در غیر اینصورت یک تکه یخ را روی محل بگذارید تا فرش به حالت اولیه خود بازگردد و بعد پرزهای فرش را با جاروبرقی جارو کنید .

رفو فرش ماشینی سوخته :
اگر قسمتی از فرش ماشینی دچار سوختگی شده است و شما به رفوگر قالیشویی مراجعه نکرده اید می توانید از یک ریش تراش یا موچین مقداری از قسمت سالم فرش که رنگ آن متناسب با قسمت سوخته است را جدا کنید و سپس با چسب به قسمت سوخته شده بچسبانید و بعد یک وسیله سنگین روی محل قرار دهید تا کاملا خشک شود .

برچسب
از بین بردن جای سوختگی اتو روی فرش, سوختگی فرش با قابلمه, ترمیم سوختگی فرش با اتو, چگونه لک سوختگی را از روی فرش پاک کنیم, چگونه اثر سوختگی روی فرش را از بین ببریم, چگونه سوختگی فرش را از بین ببریم, رفو فرش ماشینی سوخته
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  پاک کردن لکه قهوه از روی فرش ماشینی
•  خیس شدن و آبدیدگی فرش
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه