برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» پاک کردن لکه تخم مرغ از روی فرش

شستشو لکه تخم مرغ از روی فرش ماشینی

لکه تخم مرغ روی فرش ماشینی ناشی از ایجاد لکه سفیده تخم مرغ یا زرده تخم مرغ بر روی فرش می باشد که از جمله لکه های پروتئینی محسوب می شود .
برای تمیز کردن لکه سفیده تخم مرغ از روی فرش هرگز از آب ولرم استفاده نکنید زیرا باعث ثابت ماندن لکه روی فرش می شود . برای تمیز کردن این لکه از روی فرش ، ابتدا با پارچه تمیز اضافی تخم مرغ را از روی فرش بردارید و با آب سرد و پودر رختشویی محلولی تهیه نمایید و با یک قطعه اسفنج محل لکه را تمیز کنید تا لکه کاملا محو شود و محل مورد نظر را شستشو دهید .
اگر لکه تخم مرغ خام روی فرش ماشینی ایجاد شد محل مورد نظر را با محلول آب ، سرکه سفید ، نمک و صابون تمیز نمایید . این روش برای از بین بردن لکه خون از روی فرش ماشینی نیز موثر است .
اگر فرش شما روشن است و لکه تخم مرغ روی آن ایجاد گردیده است یک قاشق آمونیاک را با آب ولرم مخلوط کرده و با یک برس نرم روی لکه تخم مرغ بکشید و بلافاصله لکه محل لکه را شستشو دهید .

برچسب
تمیز کردن لکه تخم مرغ روی فرش ماشینی, پاک کردن لکه سفیده تخم مرغ از روی فرش, پاک کردن لکه زرده تخم مرغ از روی فرش, تمیز کردن انواع لکه از روی فرش, شستشوی فرش از لکه تخم مرغ, تمیز کردن فرش از لکه تخم مرغ, رفع لکه از روی فرش ماشینی
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  خیس شدن و آبدیدگی فرش
•  رفع سوختگی بر روی فرش ماشینی
•  پاک کردن لکه خون از روی فرش
•  نحوه تمیز کردن فرش از لکه نوشیدنی های شیرین
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه