برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۳/۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» نحوه تمیز کردن فرش از لکه نوشیدنی های شیرین

تمیز کردن فرش ماشینی از لکه شربت و نوشیدنی های شیرین

در تمیز کردن فرش ماشینی از انواع لکه ، لکه های نوشیدنی نوعی هستند که بسیار سمج و پاک کردن آنها طاقت فرسا می باشد اما اگر روش صحیح آن را بدانید و بتوانید فرش را به حالت اولیه خود برگردانید می بینید که کار زیاد سختی نیز نبوده است .

برای تمیز کردن فرش از لکه‌های ناشی از نوشیدنی‌های میوه‌ای و لکه شربت می توانیم از روشهای مختلفی استفاده کنیم .

روش اول :
آب گازدار
مایع تمیزکننده فرش
اتو
برای پاک کردن لکه شربت که هنوز خیس می باشد آب گازدار را روی لکه ریخته سپس روی آن یک حوله قرار دهید تا آب را به خود جذب کند . نکته قابل توجه در این کار این است که اصلا حوله را به فرش فشار ندهید چون باعث بزرگتر شدن لکه نوشیدنی می شود و لکه به عمق فرش نفوذ می کند .

روش دوم :
در این روش مایع تمیز کننده و آب داغ را با هم مخلوط کنید بعد از آن مایع به دست آمده را در یک اسپری بریزد و روی لکه فرش اسپری کنید و سپس یک حوله ای که رنگی نباشد روی آن قرار دهید سپس روی حوله ، اتوی نسبتا داغ را قرار دهید و هر 10 الی 15 ثانیه یکبار آن را در روی سطح حوله حرکت دهید .
این کار را چندین بار تکرار کنید تا فرش خشک شود بعد از اینکه مطمئن شده که فرش خشک می باشد یکبار دیگر مایع تمیز کننده و آب داغ را روی آن اسپری کنید و مراحل قبل را دوباره تکرار کنید تا از شر لکه خلاص شوید .
بعد از تمام مراحل و خشک شدن کامل فرش ، روی آن جاروبرقی بکشید تا فرش کاملا به حالت نرمی و لطافت قبلی خود بازگردد.

روش سوم :
در این روش ابتدا یک حوله خشک را روی لکه قرار داده تا خیسی حاصل از شربت را به خود جذب کند ، بعد از آن ترکیبی از سرکه سیب ، مایع ظرفشویی و آب را با هم مخلوط کرده و در یک اسپری می ریزید بعد مایع به دست آمده را روی لکه فرش اسپری کنید بعد از آن حوله دیگر به رنگ سفید روی لکه قرار داده تا خیسی کاملا خشک شود .

روش چهارم :
در این روش آب لیمو و هیدروژن پراکسید یا آب‌اکسیژنه ( سِرم موجود در داروخانه ها ) را با هم مخلوط کرده و به فرش اسپری کنید . مخلوط این دو یک سفید کننده بسیار عالی است که انواع لکه و چسبندگی فرش را از بین می برد .

نکته قابل توجه در پاک کردن فرش از انواع لکه این است که حوله یا دستمال استفاده شده باید بی رنگ یا سفید باشد تا در تماس با آن رنگ فرش تغییری نکند .

برچسب
چگونه لکه های روی فرش را پاک کنیم, تمیز کردن فرش ماشینی, پاک کردن فرش از انواع لکه, تمیز کردن فرش ماشینی از لکه شربت, پاک کردن فرش از نوشیدنی شیرین, پاک کردن چسبندگی فرش, خشک کردن فرش, تمیز کردن فرش از لکه‌های نوشیدنی‌ میوه‌ای
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  تمیز کردن فرش خشک یا بخار
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه